şükela:  tümü | bugün
 • son iki maçtaki parametreler bu sezon da şampiyonluğa gittiğimizi gösteriyor.

  elimizde biramız; sırtımızda çubuklu-uzun kollu gary medel formasıyla motorları maviliklere süreceğimiz günü bekliyoruz. (uzun kollusunu bulmak zor oldu; böyle sıradan bir seçeneğe zor ulaşmak size de saçma geldi değil mi?)

  geçtiğimiz sene de adidas bizi adam yerine koymayıp estetiksiz formalar yaptığı için sinirlenmiştik ama formamızı almaktan geri duramadık.

  görünüş itibariyle estetiksiz ve kumaş kalitesinin kötülüğünü bir kenara bıraktım; özellikle beyaz formadaki göğüs reklamının siyah olmaması asap bozucu olmaya devam ediyor.

  üst üste 3 kere şampiyon olduğumuz ve avrupa'da fırtına gibi estiğimiz bu yılların formaları başka türlü hatırlanmayı hak ediyordu. bize yaptığın kelekleri unutmayacağız adidas.

  o zaman gelelim müjdeli haberlere. öncelikle adidas'ın sponsorluğunun son senesinde olduğundan tasarımlara daha çok titizleneceğini düşünüyorum. ikinci müjde ise adidas ile sözleşme bittikten sonra giyim sponsorluğu için en kuvvetli adayın new balance olması...

  yeni formalarda göğüs reklamının siyah olması için ise sosyal medyada gündem yaratmak şart oldu. bu da burayı okuyan fazla takipçili beşiktaş hesaplarının boynunun borcu olsun.

  mart ayında yazdıklarıma zorunlu edit: şu haksızlık,hukuksuzluktan sonra çuval olsa da alacağız; sikerim estetiğini de kumaşını da.
  ayrıca dolar almış başını gitmiş; 3.dünya ülkesine 1.sınıf forma neden yapsın adidas
 • -beyaz iç saha forması (reklam yazısı yine kırmızı)
  -siyah deplasman forması
  -kırmızı alternatif forma

  çubuklu forma yok hatta en az 3 yıl daha çubuklu yok , bu duruma alışın sevgili beşiktaşlılar , illa çubuklu istiyorsanız new castle'ı ve ya brezilya'nın botafogo takımını tutabilirsiniz ya da foot lockerspor da olabilir.
 • ulan adidas tiki taka oynadığımız sezon ( 15-16 ) gayet şık, sade ve karizma çizgilere sahip forma tasarladınız. son iki sezonda rezil formalar çıkarttınız. yani siyah, beyaz, bordo, kırmızı renklerden çok çok daha göze hoş gelen tasarımlar yapılabilirdi. tabii bu tasarımları beğenip onaylayan başkan da hatalı. bak real'e, milan'a, juventus'a her sene aynı tasarımı ufak rötuşlarla yeniden çıkarıyor. bizimkiler eline yüzüne bulaştıriyor.

  bu sezonda tırt tasarım ve çizgilerle üretilip satışa sunulacak formalardır.