şükela:  tümü | bugün
 • son iki maçtaki parametreler bu sezon da şampiyonluğa gittiğimizi gösteriyor.

  elimizde biramız; sırtımızda çubuklu-uzun kollu gary medel formasıyla motorları maviliklere süreceğimiz günü bekliyoruz. (uzun kollusunu bulmak zor oldu; böyle sıradan bir seçeneğe zor ulaşmak size de saçma geldi değil mi?)

  geçtiğimiz sene de adidas bizi adam yerine koymayıp estetiksiz formalar yaptığı için sinirlenmiştik ama formamızı almaktan geri duramadık.

  görünüş itibariyle estetiksiz ve kumaş kalitesinin kötülüğünü bir kenara bıraktım; özellikle beyaz formadaki göğüs reklamının siyah olmaması asap bozucu olmaya devam ediyor.

  üst üste 3 kere şampiyon olduğumuz ve avrupa'da fırtına gibi estiğimiz bu yılların formaları başka türlü hatırlanmayı hak ediyordu. bize yaptığın kelekleri unutmayacağız adidas.

  o zaman gelelim müjdeli haberlere. öncelikle adidas'ın sponsorluğunun son senesinde olduğundan tasarımlara daha çok titizleneceğini düşünüyorum. ikinci müjde ise adidas ile sözleşme bittikten sonra giyim sponsorluğu için en kuvvetli adayın new balance olması...

  yeni formalarda göğüs reklamının siyah olması için ise sosyal medyada gündem yaratmak şart oldu. bu da burayı okuyan fazla takipçili beşiktaş hesaplarının boynunun borcu olsun.