şükela:  tümü | bugün
  • merakla beklenendir.

özellikle ali başkanın 3. formayı taraftarın seçimine bırakması olayı daha da çekici kılmıştır.

bu sezon, fenerbahçe tarihinin ürün satışında patlama yaptığı yıl olabilir.
  • önünde yapı kredi, arçelik, fiat, ford gibi markaları görme ihtimalimizin yüksek olduğu formalar.
  • ilk bilgilerin geldiği forma seti.

adidas - fenerbahçe ortaklığı 2018-2019 sezonu sonunda bitiyor ve anlaşma yenilenmeyecek. bu set veda seti yani. veda setleri özeldir, güzeldir.

iç saha: efsane çubuklu
    deplasman: yatay çubuklu sarı beyaz / detay rengi lacivert
    alternatif: antrasit / detay rengi mavi

formalar temmuzun ilk ya da ikinci haftası tanıtılacak.
  • merakla beklediğim formalardır.
  • 3.formanın taraftar tarafından oylanıp öyle karar verileceğini söylemişti ali başkan. ondan fenerbahçe'ye yakışır formalar istiyoruz. yıllardır adidas'ın ürettiği iğrenç formalardan bıktık. efsane çubukluyu geri istiyoruz!
  • kiğılı ekibi tasarım kısmından çekildiğinden beri oldukça iyi işler çıkaran adidasın fenerbahçeyle muhtemelen ara vermeden önceki son formaları olacak. efsane çubuklunun en sağlam parçalarının dördü son dört sezonda yapılan formalardı.
    2015-2016 sezonunda bence fazla deneysel olan 2. ve 3. formalar hariç vasat denilebilecek forma görmedik.
  • hiç almadım. alikoç başkanım ile bu sene alacağım. kombine + kongre üyeliği ne varsa alacağım.
  • isterse bok sarısı, isterse yavruağzı olsun... mor menekşe şarkısı söyletebilecek bir mor rengi* haricinde her türlüsünü paraya kıyıp, yaşını doldurmamış bebemin rızkından yiyip alacağım formadır... isterse 3 yıl hiç şampiyon olamasın kardeşim, ali koç benim rol modelimdir. söylemlerinin yarısını yapsa bile benim nezdimde başarılı olacaktır. benim başarı anlayışım bunu bilir, bunu söyler. bu yüzden, büyük başkan emretmiş, yık geç fenerium'u ghiltor demiş, ben hem o formadan, hem de bebeme zıbın, hanıma tişört, babama kravat, yeğenime saat, komşunun çocuğuna bayrak, kıskananlara da ... almaz mıyım? alırım.

kadıköy evimiz, alikoç babamız.

edit: hem halısahada kaleci olduğumdan, hem de daha pahalı olduğundan, kaleci forması alıcam ulan. 5 tl fazla girsin kasaya. adam 16.000 kongre üyesiyle iktidara yürüyüp bir "halk devrimi" yapmış, ben şurada birkaç ay sıkışsam çok mu? nelere para kazandırıyoruz. vericem. bir iki ay az kahve içerim, az pipo tüttürür az kitap alırım.
  • aykut kocaman adlı şahıs kapı dışarı edilmeden; şahsımın, satın alma teveccühünde bulunmayacağı formalardır.
  • çıktığı gün itibariyle iki ayrı modelini satın alacağım formalardır.