şükela:  tümü | bugün
 • 2017-2018 spor toto süper lig ilhan cavcav sezonu başlangıcından günümüze kadar türk futbolunun yüz akı olan ilklerin ve enlerin takımı; varoluş amacı türk olmayan takımları yenmek olan türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olan galatasaray’a karşı başlatılan ve başaktörleri türk futbolunun karanlık yüzü olan adına ve makamına şaibe bulaşanların başlattığı sistematik yıpratma 2018 2019 türkiye sl lefter küçükandonyadis sezonu başlangıcından itibaren bu yıpratmanın sonuç vermemesiyle açılan savaşın nedenleri ve sürecini gelin beraber irdeleyelim:

  not: taraftarımız-yönetimimiz-teknik heyetimizin eksiklikleri hataları var mıdır? vardır. fakat bu kirli düzende bizler objektif oldukça sürekli kendimizi eleştirsek de galatasaray bu savaş senaryosunun aktörü olmayacaktır. türk futbolunun geleceği için her zaman saygıdan, sevgiden, haklı rekabetten yana olan ve önce türk futbolu diyen camiamıza açılan bu savaş sonucu camia olarak açılan bu savaşa aktör olmayacağız. başlatılan savaşı görüyoruz ve bu saatten sonra hodri meydan diyoruz.

  1) lig henüz başlamadan medya organları açık mert korkusuz gazetesi hariç yapılan transferlere gönderilecek oyunculara ve mali, idari, sportif sorunlarımızı manşete taşıyanlar; ligin başlamısıyla beraber rakiplerimize aynı muameleyi yapmamış yapamamıştır.rakip takım başkanları, hocaları, oyuncularının etik olmayan davranışları, galatasaray’ın transfer yapamaması, uefadan ceza alması için çalışanları alkışlayanlar; rakip takım oyuncuları her türlü ahlaksızlığı yaparken; türk futbolunun başı olan ve yeni medya patronu olan şahısın medya organları nedense bu konuların üzerine gitmemiştir. manşetler de hep galatasaray olmuştur.

  2) türkiye’de medya organlarından objektiflik ve iyi niyet beklenmeyeceğini biliyorduk. galatasaray camiası olarak bu satılık kalem ve ağızlarından salyalar akıtan galatasaray düşmanları ile yıllarca mücadele ettik fakat icracı olan adının başında türkiye olan kurumların alanen taraf olması, kişisel husumet, siyasi anlaşmazlıklar nedeniyle bir takıma karşı art niyetli davranması tarihte görülmemiştir. art niyetli olanlar, taraf olanlar, tetikçiliği meslek edinmiş kurum personellerine dünyanın en adil sistemini de getirseniz sonuç bu sezon bize yaşatılan var facialarındaki gibi olmaktadır.

  işte o hakem hataları(!)

  3) fatih terim isminin not defterinde kurşun kalemle yazılmış haline bile tahammülü olamayanların, fatih terim’e karşı kişisel, siyasal ve hukuken husumeti olanların an kolladığı yaşanan olaylı derbiyle beraber açıkça görülmüş. ve istediklerini almışlardır. galatasaray’ın yönetimsel sorunlar yaşadığı, mali sorunlar yaşadığı, kadro sıkıntısı yaşadığı ve ülkemizi şampiyonlar liginde bu zor şartlarda temsil etmeye çalıştığı bu süreçte galatasaray’ın zaaflerini rakip takımlardan daha iyi analiz edip buna uygun senaryo geliştiren ve istediği sonuçları getirdikleri adil sistemi kendi kirli sistemine entegrene edenlerle bir şavaş halindeyiz. bir tarafta hepiniz bir tarafta 30 milyon galatasaraylı hodri meydan!!!

  biz aklıselim galatasaraylılar olarak galatasaray’ı sevinmek için sevmiyoruz. galatasaray’ı kupalar kazandığı için değil, transferleri için değil, galatasaray’ı çocukluk aşkımızla seviyoruz. sizin kirli senaryonuzun aktörü olmayacak kadar masumane seviyoruz. güç bugüz sizler de ama gün gelecek bu yaşananların, adaletsizliklerin hesabı sorulacaktır. galatasaray sadece bir kulüp değil, bir okulun sahibi olduğu oluşum değil, galatasaray türkiye’nin aydınlık ve batıya açılan yüzünün ilk ve en büyük temsilcisidir. sizler bu aydınlığı kara düzeniniz ile engelleyemeyeceksiniz.

  30 milyon galatasaraylı olarak icracı makamlarımız gerekeni yapmazsa biz susmayacağız, sinmeyeceğiz, sizi sizin karanlığınızda boğacağız. herşeye rağmen türk futbolunun geleceği için elimizi taşın altına koyacak ve bugünden itibaren adımızın ve kuruluş misyonumuzun verdiği güçle türk futbolunu adaletsizlikten, senaryolardan, tetikçilerden temizleyeceğiz!!

  #galatasarayhesapsorar

  (bkz: ekşi galatasaraylılar etkin whatsapp grubu)

  edit:(bkz: bein sport üyeliklerini iptal ediyoruz kampanyası)
 • tff olağanüstü toplansın ve 2018-2019 sezonunun bittiğini resmi olarak duyursun. zira tüm senaryolar yazılmış, film izler gibi her hafta izliyoruz. alın liginizi başınıza çalın. marka değeri diye kıçınızı yırttığınız ligin durumu bu. araplara peşkeş çekilmek için şampiyon yapılmaya çalışılan bir takım ve fıstığı alıp vurucam kırbacı hayalleriyle büyüyen bir çapsız.

  ayrıca (bkz: bein sport üyeliklerini iptal ediyoruz kampanyası)

  liginizi başakşehirlilere pazarlar satarsınız artık. biz yokuz bu kirli düzeninizde.
 • açık ve net şekilde yürütülen savaştır.

  birkaç hafta önce ankaragücü fenerbahçe maçındaki rezil yönetimine bakılmadan bu maça hüseyin göçek’in verilmesi en hafif tabirle kötü niyettir.

  sözkonusu gs olduğunda teknik direktöre, yönetime ve oyunculara inanılmaz agresif cezalar kesen türkiye futbol federasyonunun diğer takımları pfdk’ya sevk bile etmemiş olması bunun küçük bir göstergesidir.

  türk futbolu, en tepedeki kifayetsizden başlayarak ciddi bir dönüşüm geçirmelidir.
 • savaş diyince galatasaray otobüsü kurşunlandı ve tüm yabancı oyuncuları ülkeyi terk etmek istedi zannettim bir an.
 • olmayan savaştır. galatasaraylıların adaletle yüzleşmesidir. kayrıldıklarınıza sayın.

  ağla melis.

  not: şanlı fenerbahçe

  edit: seri eksilemek yetmez melisler özelden de sövün öyle daha iyi rahatlarsınız. hocam melis ağlıyor lavaboya gidebilir miyiz ahahahaha

  edit2: mesaj kutum bi sürü sahipsiz varoş kedi doldu. bunları sahiplenmek isteyen varsa bana ulaşsın ben yetişemiyorum :)
 • bir federasyon düşünelim bu federasyonu türkiye’deki hiçbir insan sevmiyor ve istemiyor. bu federasyonun başındaki kişi de şaibeli. bu federasyonun kurulları da şaibeli. derdimiz sadece herkese eşit adalet dağıtılmasıdır. başka bir isteğimiz yoktur.
 • bugün bizim için büyük bir gün. taraftarın bariz gördüğü bir savaş.

  eğer bizi yönetenler gerekeni yapmazsa, taraftar kulübüne sahip çıkacaktır. galatasaray camiasıyla oyun oynanmaz.

  bunu cümle aleme göstereceğiz.
 • bir zümreye ait takımı parlatıp vitrine koyup sonra da arap diyarına peşkeş çekmek uğruna ülkenin en köklü spor klüplerinden birine karşı açılan savaştır.

  ancak unutulan bir şey var. galatasaray 1905 yılından beri burda. dün buradaydı. bugün burada. yarın da burada olacak. siz?
 • merak ediyorum, aleyhine net olmayan 1 adet penaltı verildi diye mi savaş açılmış oluyormuş? yıllar boyunca onlarca hakem hatasıyla yüzlerce puan aldınız 6s'liler o zaman neredeydiniz?

  bu sezon bok gibi futbol oynadığınız için sataşacak yer mi arıyorsunuz yoksa. bence ikincisi.
 • görmeyenin kör ya da kötü niyetli olduğu savaştır.

  akhisara karşı süper kupa maçıyla başlamış ve dün oynanan maçtaki komik penaltı kararıyla apaçık ortaya çıkmıştır.

  gelin mk tankinizla tufeginizle twitinizle hakeminizle varınızla avarınızla gelin. bu takim bu sene de sike sike şampiyon olacak.

  not: sarı kırmızı şampiyon cimbom