şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: tiner)
  • bu olay gerçekleşirse 5 kişiyi rakıya götürürüm.
  • sadece başakşehir'e degil galatasaray'a da bağlı olan durum.
    biraz zor görünüyor ama futbol bu ne olacağı belli olmaz.

edit. anlaşılmamış galiba. gsyle deplasmanda oynayacağı için "tum maclari kazanirsam" önkoşulu gsye de bağlıdır.
  • tinerin hepsini kendi çekmiş takimdasimin beyanı.
    biraz da bana bıraksaydın feneri kümeye dusurecektim.
  • futbolun 'f'sinden anlamam. tek dileğim beşiktaş veya galatasarayın şampiyon olması. ikisinden biri olsun da, kalanı hak ettiği yeri bulsun.
  • yav şu galatasaraylılardan gına geldi artık. arkadaşlar aman aman muazzam bir top oynamıyorsunuz. iç saha avantajı elinizde ama futbol anlamında bir üstünlüğünüz yok. haftaya izlerken görürsünüz zaten. tinerinizi siktirmeyin artık. bomboş egolara sahip kendi başarısızlıklarını tuttuğu takımın başarılarıyla örtmeye çalışan boktan tiplersiniz.

haftaya galatasaray'ı yenersek %50'nin üzerine çıkıyor bence ihtimal. cumartesi günü başakşehir'in sivas maçı var. sivas bize oynadığı gibi oynarsa en kötü berabere kalır ve puan farkı 1'e düşer. başakşehir'in hata hakkı biteceğinden ve galatasaray maçını da kazanamayacağından şampiyonluğa iyice yaklaşırız. bundan sonrası bizim elimizde. tüm maçlarımızı kazanırsak %90 şampiyon olacağız.
  • tükenen umutların son haftalarda kiprastigi bir gerçek. kendimizi sol şeride çıkıp hanım klimayı kapat sollamaya cikiyorum diyen şoför gibi hissediyoruz orası doğru ama bir turbo tuşu ya da ne bileyim bir nitrojen mandali ya da bir bismillah butonu ile bütün ligin fişini çekebilir miyiz ? zor.
  • yatın uyuyun geç oldu.