şükela:  tümü | bugün
  • doğru olan önerme.
    bir üstteki arkadaşa katılıyorum. şu an itibariyle puan farkı 8. 5 hafta sonra bu fark kapanacak. at fava bekle.
  • sezonun geri kalan 14 maçında 14'te 14 yaparak 22. şampiyonluğu'muzu elde ederek doğrulayacağımız başlık.
  • basaksehir'i gecip sampiyon olacaktir galatasaray.

isteyen basaksehir'i tutabilir.

belki sikeci, irkci, adam(!) seven kisiler de vardir.
  • beşiktaş en iyi halinde bile başak'tan zar zor belki 1 puan alıyordu. takımlarının şampiyonluk ihtimalini düşünen gsli arkadaşlara tavsiye, planlarını mevcut beşiktaş'ın mevcut başak'tan puan alması hele hele 3 puan alması üzerine yapmasınlar.
  • başakşehir kalan maçlarda muhtemelen 8-10 puan kaybedecektir. ama son düzlükte ekstra bir motivasyonla olağanüstü bir galatasaray izlemezsek galatasaray da en az başakşehir kadar puan kaybeder.
  • şimdi en başta söyleyeyim inşallah bjk olmayacaksa, gs şampiyon olur. bu başşakları günahım kadar sevmiyorum.. ancak puan farkı 8 diyenlere de bir lafım var. fener deplasmanına en son ne zaman 3 puan yazdınız da bu sene yazacağınızı düşünüyorsunuz? ben bize evinizde en az 3 atarsınız diyorum, bu defans ve kaleciyle pek dayanamayız.. ama 8 değil min 10 puan var aslında bu i.nelerle aranızda..
  • 13 nisan 2019 tarihi itibariyle galatasaray'ın, kalan tüm maçlarını kazanması durumunda gerçekleşecek olan.

şimdi söz bizde.
    allah yardımcımız olsun.
  • geçen sezonda son 8-9 hafta kala ts, başak, bjk ve fb'nin hiçbiriyle oynanamamış takımdı.
    sonuç, sezonu şampiyon tamamladı.
    yarın yenemezsek bile yenilmememiz gerekiyor.
    başak son haftalarda strese girecektir, mutlaka bir puan kaybı daha gelir.
    galatasaray winner kimliğiyle 6'da 6 yapacak bir takımdır, yapmışlığı da vardır.
    umarım mutlu sona ulaşırız.
  • 6'da 6 yapıyoruz, başak'ın bir puan kaybını bekliyoruz.
    son yıllara bakıyoruz, galatasaray'ın çok yaptığı bir iş bu.
    başak dediğin takım bu stresi kaldıramaz.
    yeter ki biz maç vermeyelim.
    mutlu son umuyoruz bizim olacak.
  • bugün başakşehir'in puan kaybetmesi ile kısmen gerçekleşmiş olay. şimdiden tüm galatasaray camiasına hayırlı olsun. galatasaray başa baş gittiği hiçbir yarışı kaybetmemiştir.