• 1.
    2.
    3.(bkz: beşiktaş)
    4.
    5.
    ....
  • 1- galatasaray
    2- fenerbahçe
    3- beşiktaş
    4- akbilspor (kadronun ağır parçaları yaşlanıyor artık emre-adebayor falan ve takım çözüldü artık)
    5- göztepe
    6- trabzon

ilk üçün değişikliğe çok uğrayacağını düşünmüyorum.

küme düşme konusunda antalya ve alanyadan birinin düşeceğini düşünüyorum.yeni gelenlerden birinin de düşeceğini düşünüyorum. en yakın aday bence ankaragücü.
  • 1- fatih terim

2- abdullah avcı

3- phillip cocu

4- şenol güneş
  • 1-galatasaray
    2-fenerbahçe
    3-beşiktaş
    4-trabzon
    5-kayserispor
    6-göztepe
    7-başakşehir
  • 1-galatasaray
    2-başakşehir
    3-beşiktaş
    4-fenerbahçe
  • 1. galatasaray
    2. fenerbahçe
    3. beşiktaş
    4. trabzonspor
    5. başakşehir
    6. sivasspor
    7. kayserispor
    8. göztepe
    9. konyaspor
    10. akhisarspor
    11. kasımpaşaspor
    12. bursaspor
    13. rizespor
    14. ankaragücü
    15. antalyaspor
    16. malatyaspor
    17. erzurumspor
    18. alanyaspor
  • birinci fenerbahçe olsun da valla gerisini umursamıyorum artık.
  • 1.beşiktaş
    2.galatasaray
    3.başakşehir
    4.fenerbahçe
  • 1.gs
    2. fb/bjk
    3. fb/bjk
    4.daşakcity
    5.göztepe
    6.kayseri/ts/sivas
    7.kayseri/ts/sivas
    8.kayseri/ts/sivas

son 3 adaylarim borc icindeki antalya ve bursa, yenilerden ankaragucu ve erzurum, kadrosu zayiflayan malatya ve akhisar. tahminim: antalya, erzurum, malatya duser.
  • galatasaray her iki kulvarda mücadele edecek kadroya sahip değil bence. dolayısıyla eğer avrupadan erken havlu atarsa ligde 1. veya 2. olur. ancak eğer avrupa'da yoluna devam ederse işi zor. bu seneyi eli boş kapatabilir.

beşiktaş, bu seneye geçen seneden daha sıkıntılı başladı. 3 önemli futbolcunun avrupa listesinde ismi yok. demek ki gidiciler. yerlerine kimin geleceği çok önemli elbette. ancak ben beşiktaşın 2. olacağını düşünüyorum.

fenerbahçe için çok şey söylemek mümkün bence ama en önemli kozları şuan başkanları sn. ali koç gibi duruyor. takımda gerekli atmosferin oluşmasına yardımcı olacaktır. cocu'da gereğini yapar diye düşünüyorum. buraya yazayım gelecek sezonun en fazla gol atan takımı fenerbahçe olacaktır. maddi anlamda batakta çatakta deniyor ama olmayan klüp var mı, yok. dolayısıyla fenerbahçe eğer galatasaray'ın gidişatına doğrudan bağlı olmak üzere şampiyon olabilir.
hesabın var mı? giriş yap