şükela:  tümü | bugün
 • sadece adı süper olan ligimizin önümüzdeki sezon için yapacağı fikstür çekimidir. tam hali süper lig 2018-2019 lefter küçükandonyadis sezonu fikstür çekimi olup 9 temmuz 2018 günü saat 15:00 gibi başlayacaktır. tff hasan doğan milli takımlar kamp ve eğitim tesisleri orhan saka salonu'nda tff yetkilileri ve kulüp temsilcilerine açık olarak yapılacaktır.

  takımlarımızın fikstür zorluğu-kolaylığı diye ağlamadığı bir lig diliyorum. inşallah derbiler son haftalara denk gelir. böylece heyecanlı maçlar izleriz. bilmek isteyenler olursa diye ekliyorum, spor toto 1. lig fikstür çekimi 10 temmuz salı günü saat 15.30'da, tff 2. lig ve tff 3. lig'de fikstür çekimi ise 17 temmuz salı günü saat 15.30'da gerçekleşecek.
 • beşiktaş için aşağı yukarı belli olan fikstür, özellikle son senelerde zerre şaşmadı bu;
  ligin ilk yarısı en az iki derbi içeride, kalan derbiler ikinci devre dışarıda, son 3 hafta içinde mutlaka bir deplasman derbisi.
  antalya-göztepe-alanya maçlarından en az bir yada iki tanesi ilk 6 hafta içinde deplasmanda 35 derece sıcakta.
  sivas-erzurum-kayseri ve ankara deplasmanlarından en az 2 tanesi şubat veya aralık ayında -10 derecede. aksi olma ihtimali yok çünkü fikstür çekimi hileli. bahisleri açıyorum.

  edit: tam olarak söylediğim gibi çıktı; ligin ilk yarısında fb ve gs maçları içerde, ikinci yarısında dışarıda, 31. hafta gs deplasmanı, hiç şaşırmadım çünkü bu fikstürün hileli olmadığını düşünen ağır derecede gerizekalıdır.
 • keşke derbi haftaları en başından belirlenmese de, ilk hafta ya da son hafta derbi izleme ihtimali olsa. bırakın ya lige heyecan getireceğiz diye durduk yere komplo teorisi ürettiriyorsunuz insanlara.
 • tinerciler çok erken ağlamaya başlamış geçen sene bu zamanlar dünyanın en iyi takımıyız diyorlardı ahahahah

  not: havaya girdin mi galatasaray çakar sana.
 • tinercilerin yine ağlayacak bir şey bulduğunu gösteren başlık. istiyorlar ki en iyi koşullarda, sonu her zaman standart şampiyonlukla biten bir lig olsun.
 • 16. hafta fenerbahçe trabzonspor

  at fava bekle

  edit:bjk-ts oldu o da sayılır
 • ekşi sözlük'teki beşiktaş taraftarı daha çekilmeden ağladığına göre havasına girilmiş demektir.

  yine mi mağdur oldunuz hemen?
 • beşiktaşımın şampiyonluğa yürüyeceği yolun adımlarını belirleyecek olan kura çekimidir.
 • yarın yine uğur meleke'den detaylı bir analizini (aslında her yıl aynı şeyleri söyleye söyleye dilinde tüy bitti) alacağımız fikstür çekimi.
 • fenerbahçem için hayırlı olmasını dilediğim kura çekimi. bu tarz başlıklara iki defa entry girmek saçma geliyor ancak bugün çekileceği için temennilerimi yazmak istiyorum.

  umarım erzurumspor deplasmanı kara kış dönemine denk gelmez. derbileri ligin son haftalarında oynayalım ki takım ısınmış olsun. sonraa mümkünse ligi salacak, küme düşmesi garanti takımlar en son haftalarda denk gelsin. isteklerim bu kadar tff *.