şükela:  tümü | bugün
  • resmen şubat ayından beri devam eden hastalik furyasinda ankara'da ekstra bir salgın olduğunu ifade eden doktor sayısı 10'u geçti. bayındır, güven ve arte gibi hastenelerde ki doktorlar ankara salgın virüs saldırısı altında oldugunu söylüyor. ben bu sene 4 kez, eşim 3 kez,kızım da 3 kez ocaktan beri değişik gripleri yaşadık. hasteneler salgın hastalıklar dolu çocuklar ve yetişkinler dolu. doktorlar yetişemiyor.

tabi akıllara ya suriyeliler ya da biyolojik saldırı olan fikirlerde geliyor.
  • kaynak gösterilmesine ihtiyaç duyduğum önerme ama bu sene hayatımda ilk defa bu derece bitkin geçti. elini kolunu kaldıramamak ne demek bu sene yaşadım. muazzam bir hastalanma ve iyileşme döngüsü yaşadım. bilmiyorum, kaynak olsa da olmasa da bence doğru önerme.
  • "ya da biyolojik saldırı olan fikirlerde geliyor"

ahshhhsha, ayrancıya keçiörene biyolojik saldırı niye yapılsın lan?

(bkz: muhittin topalak killed by fbi)

(bkz: 10 haziran 2018 keçiören biyolojik salıdırısı) *

edit: saf mısınız yahu? suriyelileri mi savunuyorum ben* bahsettiğim mevzu saçma kelimeler kullanmanız. alın kültürlenin, biyolojik saldırı nedir: https://www.afad.gov.tr/…lojik-silahlarin-tarihcesi
  • evde iki kişi hastayız bir haftadır, bok gibi yeşil balgam, sümük, geniz akıntısı. ateş yok ama halsizlik son noktada.

not: enfeksiyon amaçlı antibiyotik almak için pislik sağlık ocağı doktorlarına düşmektense göt korkusunda olan, gidin tanıdık eczaneden paranızla alın. ha o sağlık ocağı maaşları ile nasıl hepsi passat filan biniyor anlayamıyorum.
  • melih gökçek giderken ne bok yediyse.
  • suriyelilerin hediyesidir.
  • (bkz: bu hastanelerin müşterisi çok daha artacak)

reis bişeyi boşuna söylemez.
  • yanlış okuduğum bir başlık daha.
    sevmiyorum ankaralıları.
    ankaralı salgını hey yavrum hey.
  • mevsimlerin normal yaşanmamasındandır. eskiler der ya kar yağsa da mikroplar kırılsa diye. ondandır.

suriyeliler kaç yıldır var bahaneye bak. biyolojik saldırı mı? çok mantıklı!
  • sadece ankara'da olduğunu sanmadığım salgındır.

ben de serum, iğne, antibiyotiklerle ayağa yeni kalkmaya çalışıyorum ama insan devlet hastanesinde bile hasta olup gelebiliyor.
    sağlık sisteminde sorun var.
    herkese aynı ilaçlar yazıldığından olsa gerek bakteriler ve mikroplar ilaçlara bağışıklık kazanıyor ve bir süre sonra aynı hastalık tekrarlanıyor.