şükela:  tümü | bugün
  • 2006’dan beri dünya kupası ve avrupa şampiyonaları için verilen dergi eklerini edinip saklayan biri olarak haziran ayının gelmesiyle 2018 dünya kupası ekleri veren dergileri araştırmaya başladım. az önce bir başlık altında sokrates dergisinin çok kapsamlı bir ek vereceğini öğrendim ve hemen notlarıma ekledim. yine fitbol dergisinin bu ayki sayısının büyük bir kısmında rusya’daki dünya kupasına yer verilmiş. geçmiş sayıları en çok elimde bulunan four four two dergisine ise hiçbir yerde rastlayamadım, galiba internet üzerinden satışa geçilmiş artık. ki böyleyse arşivime koymak istediğim için benim işime yarayacağını sanmıyorum.

başka dergilerin ekleri hakkında bilgisi olan yazar arkadaşların bilgilendirmesini isterim.
  • ülkemizde çok geri olduğunu düşündüğüm dergilerdir.

sayın kıymetli bay joeneid'i görüyor ve arttırıyorum, 1998 den beridir dünya ve avrupa şampiyonaları için verilen ekleri biriktiriyorum,
    sokrates dergiyi aldım hiç beğenmedim (ülkelerin, oyuncu isim yaş mevki oynadığı takım vb bilgiler yok)

ayrıca evet cep tele indir app'i ama aynı tat mı?
  • socrates çıkarmış sanırsam dünya kupası ile ilgili.
  • bülent timurlenk'in bugün paylaştığı twet ile katıldığı listedir.

dergi gibi adamdır kendisi de zaten.

seviyoruz seni...

bülent abimizin twiter şeysi
  • socrates
    fitbol
    four four two (turkcell dergilik üzerinden yayına devam ediyor, platinum üyesiyseniz ücretsiz okuyabilirsiniz)