şükela:  tümü | bugün
  • daha yeni sona eren euro 2016'dan sonra isabet olacak durumdur. euro 2016'da ne oynadı ki bu takım dünya kupası 2018'de oynasın.

siz yine de primlerini verin futbolcuların. dünyanın en çok kazanan teknik direktörü bizde olmalı muhakkak. kim ne veriyorsa biz iki katını vermeliyiz.

dünya kupası mı? gitmelerine gerek yok. canları sağolsun çocukların. n'olacak canım.
  • eğer son maçta d grubunda gürcistan moldova maçı berabere biter ve c grubunda norveç 5 puanda kalırsa ve a grubunda lüxemburg beyaz rusya maçı 5 golün üstünde biter de e grubunda herhangi bir maç oynanmazsa %30 ihtimalle grup üçüncülüğünden gideriz dünya kupasına. o kadar karamsar olmamak lazım.
  • doğrusu ''2018 dünya kupasına da katılamayacağımız gerçeği'' olan tespittir.
  • takımımızın kötü olmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

takımda oynayan bazı oyuncular; tolga ciğerci, adam almanya liginde müzmin yedekti, galatasarayda yokluktan 3 maç oynadı milli takımda oynuyor.

caner erkin: interde 6 ay bile oynayamadı.

şener özbayraklı: hollandanın son yıllardaki en zayıf kadrosunda yaşıda çok uygun olmasına rağmen oynayamayan vdw(ben beğeniyorum) yedeği.

topal: iyi adam milli takımdaki bir kaç iyi oyuncudan birisi, ama stoper falan oynuyor.

ozan: bu adam gol falan atıyor haa milli takımda, yıldızlardan birisi, fenerde söve söve bitiremedik.

çalhanoğlu: iyi adam ama o beklenen patlamayı yapamıyor, maçta pek görünmüyor ama takımın en iyilerinden.

emre mor: çok genç fakat dortmundda kendi yaşındaki diğer iki oyuncunun da gerisinde. yıldızımız bu adam. dortmundun yedeği.

volkan: beyinsiz. yani ortada sıçan için mükemmel oyuncu ama futbol maçı için değil.

cenk tosun: ben severdim ama olmadı bence, iyi golcü ama olmadı. uluslararası düzeye gelemedi.

enes ünal: belçika liginde top oynayamadı, hollanda ligi gibi gol kralının 50 gol attığı lige iyi başladı. genç zaten ama milli oyuncu değil.

ömer toprak: iyi oyuncu bence.

dışarıda kalanlara baksak:

arda: milli takımda çok lakayıt, sanki zorla oynatıyoruz, beğenmiyor takımı falan. yinede iyi dönemleri oldu milli takım için.

oğuzhan: 4 senelik beklentiyi geçen sene patlama yaparak karşıladı, fakat bundan sonra ne olacağını kendisi bilir, gelişmezse selçuk inan 2 olur.

ayrıca ne boktan top oynadığımızı, ligimize gelen her bitik oyuncunun yıldız olup gitmesi, sonra o gittiği yerde tekrar bitik görüntü vermesinden anlayabiliriz. örnekler çok.

kötüyüz kabul etmeli.
  • bugün oynanan futbol bunu net şekilde gösterdi.
  • dünya kupası'na yalnızca 3 kere gitme hakkı kazanmış, birine parası olmadığı için gidememiş milli takımımızın 2018 dünya kupasına gitmesi sürpriz olurdu zaten, gitmemesi değil.
  • milletçe kanser olmak istemiyorsak,katılmayalım daha iyi.

kaza bela katılsak da, böyle bir takıma giden vurur gelen vurur.dünya kupasının şammar oğlanı oluruz.

net.
  • - ne kadar ekmek, o kadar fatih terim.