şükela:  tümü | bugün
 • türkiyenin kaderini değiştirecek yayın olacaktır. iki cepheden birisi fena halde tökezleyecek ve yarıştan kopacaktır.
  istiyoruz bu yayını...
 • olmaz. damadın televizyonuna çıkıp gazeteciye soracağı soruları önceden vermeye alışmış bünye hiç kendine daha eğitimli, konulara ve gerekli belgelerle sahip biri ile program yaparmı? çok komiksiniz.
  açın da trtarşiv sitesinden 16 yıl öncesindeki muhalefet ve iktidar siyasilerinin birbirlerine soru sorduğu tv oturumlarını izleyin. sizce buna iktidar izin verirmi? eskiden muhalefeti geçtim sıradan vatandaş bile tv den iktidara soru sorabiliyordu. çiçekcinin düşen çiçek satışlarından bahsederek en son ne zaman eşinize çiçek aldığınız diye süleyman demirel'e soru sorduğunu bile gördü bu gözler.
 • başlıkta ki erdoğan,recep tayyip olan erdoğan ise olmaz o iş.
  böyle bir şeyin hayali bile dünya liderine uyanıkken kabus gördürür.
 • hardcore porno tadında olur. ama olmaz. reis o potaya girmez.
 • bizim reis her davet ettiğinde rte oy kaybediyor. her hamlesine canlı yayın şartıyla evet dedikçe, sapladıkça ses trollerden geliyor. gelmez, gelemez. geldiği gibi bitirir ince bu işi. çünkü canlı yayında gerçek bir bilgi ile mümkün değil tartışamaz rte. aksini iddia eden de olamaz. troller kuduruyordu, ağlıyordu, çomarlar mamamız kesilecek yetişin diyordu, ince geliyordu, olmaz diyordu, kanını 5 kuruşa satan gavatlara bu memlekette yer yoooook, yallah arabistan'a diyordu.
 • koskoca dünya lideri zavallı bir "gariban"dan korkmaz. hadi reis ver şu muharrem'in dersini.
 • erdoğanda ince ile karşı karşıya gelecek yürek olmadığından gerçekleşmeyecek yayındır.

  promtersız, cevabı hazır sorular olmaksızın, suflesiz, danışmansız, eline tutuşturulan metinsiz 2 kelime edebileceğine ihtimal vermiyorum.
 • erdogan hep kurgu uzerinden oy topluyor. kurgunun bittigi gerceklerin ortaya cikacagi canli yayindan korkar. bu kadar acik.

  reis falan hikaye, yemez.
 • rte bu davete riayet etse kaybedecek, etmese ince ve seçmeni bu durumu argüman olrak kullanacak. hatta bu seçimlerde rte kazansa bile, ince ile yayına çıkmaya korkan bir başkan sıftıyla başkan olacak. daha en başından karizma yerlerde olcak yani. muharrem ince bu davet ile hem kendini hem de seçmenini dik, gururlu ve cesur tutmasını beceriyor.

  tanım: rte'nin totosu yemeyeceği için olmayacak program.
  ayrıca, buralar değerlenir. nitekim bu tarihi bir davettir.
 • erdoğan yandaşları reis niye konuşsun ki reis iş yapıyor, onlarla niye muhattap olsun diye onu savunuyor.

  erdoğan ve ince aynı göreve talip iki eşit aday.

  seçmene ikisini kıyaslaması için müthiş bir imkan tanımış olacak.
  belki bugüne kadar onu görüp televizyonu kapatan güruh karşında ince olduğu için onu dinleyecek ve dünya lideri olduğuna ikna olacak.

  bu atla deve değil. türk siyasetinde böyle bir gelenek vardı. herkes kozlarını televizyon karşısında gösterirdi.

  böyle birşeyden kaçış kişinin gücünü değil sadece korkusunu gösterir.

  korkaklık algısı da kötü birşey, böyle bir algıyı kırmalı dünya lideri iddiasındaki kişi. en azından bu iddiasının arkasında olduğunu göstermek için.