şükela:  tümü | bugün
 • bu sezonda kısmetse dahil olacağım durum, altın da o kadar yükseldi ki açıkçası strese girmiyor değilim. eşimin düşünceli ve sakin tavrı bir nebze olsun daha sakin olmamı sağlıyor. ancak yine de yol, yordam bilmediğimden midir nedir rahat bir insan olmama rağmen strese girmekteyim. sonumuz hayırlı olsun. masrafları burada güncellemeye çalışırım.
 • yine çılgın atacaktır.

  kardeşim bir salon zincirinin müdürü. üç tip salonları var 18.000-26.000-35.000 tl fiyatları var. nisan'dan kasım'a kadar ful durumdalarmış. istenilen parala bak ? adam başı iki kurabiye, patates püresi ,tavuk göğsü ve meyve suyu ikram ettikleri sözüm ona lüx olanın fiyatı 35.000 tl.

  şu düğün ekonomisi cidden çok enteresan.
 • arkadaşlarımın çoğu ya boşandığı, ya da boşanma aşamasında olduğu için beni zerre ilgilendirmeyen sezon.
 • evlenin ama zevk için evlenmeyin. hazırladığım nikah şekerlerine verdiğim emeği bari hiç etmeyin. ruhunuzu aç bırakmayan biriyse, hasta olduğunuzda kapınızda portakalla ıhlamurla bittiyse, annenizden babanızdan korkup sanki kendi kendinize almışsınız gibi kendi isminizle gelen kargolar aldıysanız o kişiden, maaşının ilk 100 ünü kenara koyuyorsa ileriki günler diye... o adamla/kadınla evlenin. giydiği jean, ayakkabı, saçının maşası, makyajlı gözleri için değil.

  severek evlenenler düğün zamanı zaten hiç bir şeyi dert etmiyor, çünkü gerekli parayı biriktirmiş oluyor. borçla evlenmiyor birbirini gerçekten sevenler.
 • geçen sezon evlendiğim için beni bağlamayandır.