şükela:  tümü | bugün
  • ülkece yaşanılan yoğun kaosta lgbt yürüyüşü unutuldu mu acaba dedirtten zamandayız..
    ohal, polis korkusu, yobaz halk baskısı ve bunun gibi bir çok sebep bu yürüyüşü yapmaya acaba engel midir? merak ediyorum,
    bu sene olmayacak sanırım resmi bir açıklama an itibariyle daha yapılmamıştır..
  • doğada insandan başka hiçbir canlıda bulunmayan, doğanın bütün kanunlarına aykırı, ama bir tanrı yerine “doğaya” inanan insanların savunduğu eyleme destek yürüyüşünün 2018 versiyonu.

bi de memlekette eşşek sikiliyor, damacana sikiliyor, tecavüzler oluyor evet ama hiç kimse bunları yaptığı için yürüyüş düzenleyip eşşek sikmenin onuru arttırdığını iddia etmiyor.

edit: medenice fikrimi beyan edip hakaretle karşılık almam isabet olmuş. bu kadar derin sapıklığa kapılmış insanlardan zeka beklemek hata olurdu.
  • üstteki zihnen engelli yazarın dediğine bakmayın siz..

haydi hep beraber yürüyelim! for our salvation!
  • "ibneysen ibnesin bunu görmek istemiyorum" diye fikrimi belirterek saygı duymadığım insanların homoseksüellikleriyle gurur duyduğunu gösterdikleri saçma yürüyüşü.
  • asla tasvip etmediğim "etkinliktir"

saygı duymuyorum.

eşcinsellik sapıklıktır.

sapıklığın onuru olamaz.

eşcinsellik sapıklıktır.

bir daha tekrarlayalım: eşcinsellik sapıklıktır.
  • lgbti'lerin toplum tarafından kabul görmek adına yaptığı kortejde, önceden olduğu o toplumun değerlerini hor görerek ve karşı çıkarak tolerans bekleyecek olması maalesef acı verici.

değişimi ve marjinalliği sevmeyen bir toplumda maalesef böyle yaparak kendinizi bir 20 yıl daha ezilen konuma sokacaksınız. belki de beslendiğiniz şey mağduriyettir.

lütfen saldırmadan önce belirteyim, kimin kime atladığıyla alakalı hiç bir sorunum yok.
  • tanım : ibne,trans, lezbiyen, biseksüel. sapyosexüel hatta bütün sexüel şeylerden olabilirsin ve bunu da yaşayabilirsin sıkıntı yok. ama sen bunu matah bir şeymiş gibi insanlara deklare edersen sıkıntı büyük.
    geçen senelerde "velev ki ibneyim" diye pankart yada döviz vardı. eğer ki sen kendinle bu kadar barışıksan insanlara sana ibne dediğinde alınmayacaksın, ve sana ibne diyenleri homofobik olarak yargılamayacaksın, yaftalamayacaksın.
  • 2. tur öncesi erdoğan'ın ince'ye karşı yürüteceği propagandanın ekmeklerinden biri olacaktır. birkaç chp'li, hdp'li falan bunu destekler, erdoğan medyası da her yerde gözümüze sokar. 14 gün boyunca "cehape geliğğyyaa, camileri ahır yapacaklar" propagandası yiyeceğiz. allah aşkına şu işi en azından erteletin.
  • yürüyüşün amacı ne bi söyler misiniz? vurdurmak isteyen ibneler ve tokmakçılarına kimse karışmıyor zaten. fakat herkes bu ibneleri sevmek zorunda değil, şahsen ben tercihlerine saygı duymakla beraber, iğreniyorum ve görmek istemiyorum. buna ister homofobi deyin, ister demeyin. niye gözüme sokuluyor bu benim her sene? yanlış anlaşılma olmasın, isteyen istediği şekilde yaşar, yaşıyorda. ama bu iğrençliği ben görmek is-te-mi-yo-rum.