şükela:  tümü | bugün
  • açıklanmayandır. mayıs’ın 8’inden beri bekliyoruz. geçen sene 4 günde açıklanan sonuçlar bu sene 2 ay olmasına rağmen açıklanmadı. bekleyin ne olacak diyebilirsiniz.

bizler sınava 2017 mayısta girdik, 2018 şubatta alım duyurusuna çıktılar, mayısta mülakatlar yapıldı ve diğer sınava 1 aydan daha az bir süre kaldı, diğer sınava çalışabilmiş değiliz, atanamama durumunda diğer sınava girip yine 1.5 sene bekleyeceğiz. böyle böyle bitirdiler bizi.dün bakan bey açıklama yapmış, güvenlik yazısı bekliyoruz diye, geçen dene 4 günde gelen yazı bu sene 2 ay oldu yok.

şimdiden devlet memurluğundan başka iş mi yok diyeceklere not: atanacak puanım var ancak mülakat olduğu için kesin konuşamıyorum, askere gideceğim açıklanmadığı için gidemiyorum, askere gidemediğim için özel okullara başvuramıyorum başvurduklarım geri çeviriyor , açıklanmadığı için yeni sınava bile çalışamıyorum ki sınav 20 gün sonra. bütün hayatımızı kilitlediler.
  • bu insanlara yaptığınız eziyettir eziyet. mülakat sonuçları çoktan belli ki komisyon notunu oracıkta veriyor. hadi diyelim ki torpil için isim bekliyorlar 2 ay mı sürer arkadaş yazık günah bunca emeğe allah belanızı versin
  • hala açıklanmayandır
  • 11 temmuz itibariyle meb'in sitesinden ulaşabileceğiniz sonuçlardır.