şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük ailesinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım

nice güzel başlıklar altında güzel entrylerde buluşmak dileği ile

iyi bayramlar efendiler
  • bu başlık daha samimi geldi bana çünkü yarın da bayram * bayram havasına girmek çok zor. artık birlik ve beraberlik temenni etmeye utanıyorum, çünkü onarılması çok güç bir şekilde bozuldu.
    ince ince kar yağan günler görmemiz dileklerimle, sevdiklerinizle iyi bayramlar.
  • herkese iyi bayramlar sozluk saglik ve afiyetle beraber
  • cümleten :))

ulan ya millet iyi bayramlar deyince gülesim geliyor bu şerefsiz yüzünden.
  • bayram namazına gitmek için kalkmış olanlar nasıl da belli. :) herkesin bayramı mübarek olsun. nice güzel bayramlara inşallah.
  • cümleten hayırlı bayramlar.
  • bütün ekşi sözlük ailesinin bayramını kutlarım..
    nerede o eski bayramlar neşe dolu akrabalarla iç içe bayramlar sorusuna bir açıklık getireyim.

akraba sayınıza 100 dedim
    bunun yarısı miras kavgaları için sizin aileye küstüğü için aranızda buzlar oluştu ve bu buzlar antartika olduğu için akraba sayınız yarı yarıya düştü.
    evler küçüldü ve pahalaştığı için kalan akrabalarınızın her biri ucuz diye bir semtte daire aldı ya da kiradı ki her birinin bir yerde bir evde toplanması imkânsiz gibi birşey oldu. kalanların yarısı ile de iletişim misafirlik koptu.
    geri kalanlarla misal kuzenlerle küçüklükten beri rekabet halindesiydiniz. ruşen amcanızın oğlu sedatlar; ayşe teyzenizin kızı fatmalar hep sizden önde olduğu için onlardan nefret ettiniz. kuzen falan filan boşverdiniz.
    kala kala bir amca bir dayı bir de aileniz kaldı ki ne kalma ne kalma...
    dayınız tatilde amcanız kayınlarla onlara da veda...
    kaldı geriye çekirdek aileniz...
    kardeşlerinizin gelesi gelmedi kendi dünyalarında bir şehirlerde ya çalışıyor ya da boş boş geziyor...
    ana babanız ise emekli evinde telefonla bayramlaştınız...
    sevgilinizle bulamayacağınızı farkettiniz...
    bir dakika ben yalnız mıydım ya...
    bayram namazı çıkışı sizle tokalaşanların suriyeliler olduğunu farkettiğiniz an...
    islam aleminin bayramı mübarek kutlu olsun