şükela:  tümü | bugün
  • geçen sene beni hayal kırıklığına uğratan samsun ve kayseri'den bu sene çok şey bekliyorum. 4 sene önceki ramazan'da tam 20 koma, 15 hafif yaralama ile dikkatleri üzerine çeken konya eski gücünde değil o yüzden kendilerinden pek bir şey beklemiyorum. fakat geçen ramazan ayında soğuk su içtiği gerekçesiyle tam 14 kişinin darp edildiği yozgat yükselişte.

tahminlerim ise şu şekilde:

ilk sigara dayağı - samsun

ilk soğuk su dayağı - kayseri

ilk ramazan pidesi kavgası - gümüşhane
  • plase de iyidir diyerek risk alıyor ve izmit diyorum.
    t: 2018 ramazan ayında ilk şiddet haberinin çıkacağı il ile ilgili tahminleri içerir girilerdir.
    düzeltme: girdi, giri olarak değiştirildi.
  • millet yine yozgat, erzurum, çorum, konya...vs tahminlerinde bulunacak ama ramazan'ın ilk dayağı her zaman olduğu gibi istanbul'dan çıkacak. geçen sene istanbul'da koreli müzisyeni dövüp ülkeden kaçırdılar.
  • geçen senenin süpriz şampiyonu, yobazların kutsal şehri bursa’nın en büyük favorilerden biri olduğu es geçilmemelidir.

edit: unutanlar için, geçen ramazan’ın ilk dayağı mudanya ido iskelesinde deniz otobüsü beklerken yemek yiyenlere atılmıştı.
  • ilk sigara dayağı erzurum ya da fatih. ezurum bu sene rekoru korumak için çok çalışacaktır ama fatih alabilir.

su dayağı-afyon

pide dayağı-izmit
  • erzurum çok göze batıyor. bu sene sakin kalabilir.

sivas'tan bir sürpriz bekliyorum. banko değil.

ama yine de erzurum ya: 1.10.
    sivas: 1.65
  • yozgat ya da istanbul’a çıkacaktır diye tahmin ediyorum. konya da eski tecrübesiyle bir anda atağa geçip burun farkıyla alabilir tabi.
  • buradaki birçok kişi sanırsam güzide ilimiz (bkz: sakarya) yakınlarına uğramamış.

giderek marmara bölgesinde ve ülkemizde yobazlıkta başa oynamakta olan bu ilimiz 1’e 1.01 vermekte benim nazarımda.
  • ben banko oynayıp istanbul diyorum. nüfus çok, oransal olarak ruh hastası sayısı da haliyle fazla. 1.10 ganyanı var. hatta üst bile oynayabilirsiniz. ilk 3 dayak istanbul'dan çıkabilir. ytd.