şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bunamak kelimesi argo gibi olduysa beyni sulanmak veya mala bağlamak da denilebilir. uzun süredir gerçekleşmiş olan akli melekelerin yitişinin gerek canlı yayınlarda gerek konuşmalarında veya halka seslenişlerinde her gün bir benzeri ve her gün biraz daha büyüğünün geniş kitleler tarafından da görülmesi sonucu bilinen gerçek halini almasıdır.

  "çocuğu havlu zannedip çamaşır makinasına filan atar ne yapacağı belli olmaz bunun yaşlılığı çok fena oldu allah iki iyilikten birini bir an önce versin inşallah amin" denilerek "dedesi iki saat başında dursun da çarşıda bir iş halledip gelelim" diye çocuk bile emanet edilmez, terliklerini buzdolabına yemeği elbise dolabına koyacak bir duruma gelmiş olan recep tayyip erdoğan'a değil koskoca türkiye cumhuriyetinin anahtarı, dolandırıcıya para kaptırır korkusuyla cep telefonu bile verilemez.

  adam bildiğin sütlaç gibi olmuş ama bu durumun en büyük avantajı az daha bunarsa nefretlik bir yanı kalmayacak like avcısı ergen irilerinin "nassın dedem guşun kalkıyor mu halen ahahaah" diye vidoosunu çekip internete koyacağı hale gelecek. yakın gözlüğünü takıp deniz baykal kasetlerini izlerkenki bakışlarından filan belliydi ne olduğu da bu seçim döneminde artık iyice ortaya çıktı iyice rezil oldu.

  bu millet bu kadar zayıf aciz insana oy vermez aktrollere geçmiş olsun bu yatanlar son maaşlar sonra kalkacak naaşlar. evet.

  edit:

  (bkz: recep tayyip erdoğan'ın sağlık sorunu)
  (bkz: canlı yayında rte'ye sufle verilmesi)
  (bkz: erdogan'in ecevit'i erdal inonu sanmasi)
  bingöle diyarbakır demesi filan da var ama onun şimdi başlığını bulamadım.
 • allah'ım yarattın takip et lütfen. ne günahımız vardı da bu kadar geri zekalı embesil ile aynı yüzyılda yaşamaya mahkum olduk.