• türkiye mutlak surette katılacaktır. milli takım da bi ihtimal katılabilir.
  • türkiye tarih boyunca kupalara kaç defa katıldı da renk katan takımlar sınıfından oldu merak ettim doğrusu.

tanım: kazananların gittiği turnuva. kaybedenlerin yeri yok.
  • şimdi burada gideceğim, yatıracağım, düdükleyeceğim diye atıp tutanların çoğu 30-35 yaşlarında olacak 2018'de ki gelecekteki kız arkadaş/nişanlı ya da eşlerinizden izin alıp, nah! gidersiniz demek istiyorum herkese.

ömer üründül ölmezse, hep beraber kollektif yorumlar yaparız tv karşısında.

-ömer abi çok güzel değil mi?
    +çooookk..
  • tarihe not: çok rus kızının canı yanacaktır.

izlanda maçı sonrası editi: yanamadi!
  • evli göbekli abaza türk erkeklerinin dünya kupası ayağına karıdan izin koparıp sikişe gidecekleri turnuva olacaktır. stada girmeden dünya kupasına gidip gelenler olacaktır tarihe not düşüyorum.
  • derhal eleme grubu maçlarına ciddiyetle hazırlanmaya başlamalı ve gruptan birinci olarak çıkmalıyız.
  • desteklediğim siyasi parti iktidara gelemiyor; tuttuğum takım da aziz ve aykut gibi 2 manyak yüzünden en loser günlerini yaşadı.

artık kazanmanın tadını alayım, bi kere de ben kazanan tarafta olayım dedim. bu turnuvada işimi garantiye alıp, farklı zamanlarda desteklediğim tüm takımları aynı anda destekliyim dedim. ispanya, arjantin, almanya, brezilya. hiçbiri kazanamadı amk.

bu ne lan? bi işaret mi olum bu?
  • ruslarin elinden alinirsa dunya savasi sebebi olur. bence super sebep dunya savasi icin. bi avusturya macaristan veliahti olduruldu diye savas cikti amk. asil savas sebebi budur.

(yil 2050) 3.dunya savasinin sebepleri nelerdir?

-2018 rusya dunya kupasi ruslarin elinden alininca putin ordularini avrupa'ya surdu.

sonuclari nelerdir?

-fifa yikildi.

evet kesinlikle super olur.
  • en çok katılımın türkiye'den olacağı turnuva. bildiğin ev sahibiyiz amk.
  • beklenendir.

--- spoiler ---

a man takes his seat at the world cup final. he looks to his left and notices that there is a spare seat between himself and the next guy.
    the man: “who would ever miss the world cup final?”

the guy: “that was my wife’s seat. we have been to the last five world cup finals together, but sadly she passed away.”

the man: “that’s terrible, but couldn’t you get another member of the family, friend, or someone else to come with you?”

the guy: “no…they are all at the funeral!

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap