şükela:  tümü | bugün
  • 2018 rusya'nın ölüm grubu

arjantin
    hırvatistan
    izlanda
    nijerya

her şey olabilir. çok sert grup
  • turnuvanin en guzel ve en zorlu grubu.
  • resmen iti ite kırdıracaklar. bu grupta her şey olabilir. arjantin pek formda gözükmüyor. hırvatistanın birincilik şansı olduğu gibi bir bakmışsın gruptan izlanda çıkmış. çok kıran kırana maçlar geçecek gibi.
  • tabii ki de sonuna kadar nijerya'yı destekleyeceğim bir gruptur.

gruptan çıkar mı çıkamaz mı bilemem ama izlanda'nın anasını belleyeceğine eminim.

çünkü nijerya gibi afrika takımlarının belli bi düzeni pek yoktur. yapacakları şeyler çok ani cereyan eder. öyle taç atışından taktik yaparım, kornerde bi bug bulurum falan... izlanda'nın avrupa futbolu da öğrendiği futbol bug'ları nijerya'ya sökmeyecektir...

büyük konuştum ama olsun. bekleyip göreceğiz. *
  • valla söylerken tahtaya vuruyorum, böyle bi şeyi asla istemem ama, messi grup aşamasında elenebilir beyler :(

öyle de pis bi grup yapmışlar...
    küresel komplo amk
  • nedense d harfine her zaman bir zaafım olmuştur. bu grubu takip edeceğim.
  • zihnimi alıp 2002 dünya kupasındaki arjantin-nijerya grup maçına götürmüştür. bir takımın 10 numarası ariel ortega, diğer takımın 10 numarası jay-jay okocha. ne güzeldi be. kısa bir özeti için tık
  • 2018 rusya dünya kupasının ölüm grubu olarak nitelendirilebilecek yegane grubu.

2014'teki gibi avantadan bir grup çekmeyen arjantin'in işi bu sefer hayli zor. gruptan hırvatistan'ın birinci izlanda'nın ikinci olarak çıkması benim için sürpriz olmaz. arjantin adına kurayı çeken maradona forma giyebilecek durumda olsaydı durum farklı olurdu ama mevcut görünümleriyle birkaç ay içerisinde sürpriz bir şekilde radikal bir değişim yaşanmazsa zor görüyorum.
  • boyle ölüm grubu mu olur lan?
    arjantin tamam bi de italya ispanya ingiltere falan olmasi lazim
  • 1-hırvatistan 9
    2-arjantin 4
    3-izlanda 4
    4-nijerya 0

bu grubun sıralaması h-a-i-n olacak, unutmayın.