şükela:  tümü | bugün
  • taksi mi uber mi, kim hakli, kimi boykot edelim hayhuyunda cizin bakalim sinirlarinizi...

yillarin ozel arac vs toplu tasima kisir tartismasi, icine ciya tohumu katilarak gunumuze uyarlandi gibi bi sey.

petrole bulanarak yavasca olen pelikanlarin, petrol kuyusu savaslarinda gokten yagan bombalarla olen cocuklarin gozunde tek bir farkiniz yok.
  • ------------------------------------------başlık ve konu dışı----------------------------------------------------

artık düşündüğüm şeye iyicene inanmaya başladım. aptalın biri 100 tane ekşi sözlük hesabını bir şekilde çaylak sisteminden geçirdi, yazar yaptı. bu 100 nickle konu açıp açıp duruyor sözlüğü saat 17 den beri trollüyor. taksici başlıklarına bakın, bir kaç tane bu konuda şikayetini gerçekten dile getiren kişi haricinde diğerleri hep trol ve taksici savunmasında.

eğer bu savım doğruysa ve burayı okuyan o eksik beyinli taksiciler gaza gelip "bak yapmışlar bende yapayım" diye düşünüp sokaklar da daha fazla uberci kovalarsa görürüm seni.

olayın trol olduğunu nereden çıkarıyorum, taksiciler de bu kadar beyin olmaz da ondan
  • meydan muhasebesinde bir savaş vardır. iki taraf da açık bir alanda mertçe çarpışır. taksici ise defalarca gördüğümüz üzere, uber sürücüsüne pusu kurar. korkakça 5 kişi toplanarak tek kişiye dayak atar. karşıdaki savunmasız insana silah, sopa, kesici ve delici aletle saldırır. kısacası, olması mümkün görünmeyen muharebedir.
  • şüphesiz ki über tarafını tutacağım muharebedir.
  • halkın desteği savaşın sonucunu belirleyecektir. ve halk kimi destekliyor biliyorsunuz.
  • taksicinin karşısında kim varsa onu desteklerim hacı ben.
  • kış cephesinde şu ana kadarki havadisler:

(bkz: uber çağırıp şoförü döven taksiciler)
    (bkz: sağı solu yakıp yıkmak istemiyoruz)