şükela:  tümü | bugün
  • guardian'a göre avrupa'da büyük bir savaş'ın çıkmasının muhtemel olduğu yaz. belki sıcak savaş, belki de ekonomik bir savaş. orasını allah bilir.
  • (bkz: iron sky)
  • çok sıcak geçecek gibi.

bu da uzmanından bilgi

https://www.instagram.com/p/bexeay5a1vx/

mersin'de ikamet ediyorum, allah yardımcımız olsun.
  • her sene sövdüğümden daha fazla sövdüreceğini tahmin ettiğim yazdır.
  • upuzun, aşırı sıcak, kurak, bol terli, bol sinekli, yapış yapış vıcık vıcık bir yaz olacak.
    klimasız hayatta kalmak, uyumak mümkün olmayacak.
    cehennemin dünyadaki yansımasını göreceğiz.
  • yaşanacak bir sürü güzel günü olan yaz.

bu yazdan çok umutluyum, yazı düşününce karnımda kelebekler uçuşuyor, beni yanıltma güzel mevsim.
  • 2009 yazından beri hayatımın en berbat dönemlerini yaşadığım mevsimdir yaz.

aile içi sorunlar olmuştur mesela.
    sınav stresi, tercih dönemi, kazanılamayan ve kazanılıp gidilemeyen okullar, ayrılınan sevgililer, durup dururken gelip can sıkan hastalıklar, nefret edilen, nefes dahi alınamayan sıcaklar...

buna rağmen her baharda müthiş bir enerji hissederim ve yine o yaz berbat geçer.

henüz 7 yaşında yaşadığım 2002 yazı hayatımın büyük bir özlemi olarak kalmaya devam edecek anlaşılan.

ee 2018 yazı? sen neler yaşatacaksın bize bakalım merakla bekliyorum.

edit 1: seçim sonucuyla çoktan sıçış başlamıştır.
  • tarihe geçecek bir yaz olacak; yaşanmış en sıcak yaz olacak, 24 haziran seçimiyle kader belirleyecek.
  • 2 senedir vır vır kafa siken tinercilerin sesinin çıkmayacağı, huzur içinde geçecek bir yaz.

hele şükür amk evli evine köylü köyüne döndü, herkes yine yerini buldu.

buram buram naftalin kokan 29 numaralı yusuf formalarınızı 10 sene sonra şampiyon olunca ortaya çıkarmıştınız, şimdi de q7 formalarınızı iyice naftalinleyin annenizin çeyiz sandığına koyun, 2025 gibi çıkarırsınız artık.