şükela:  tümü | bugün
 • kötü türktür.

  ben demiyorum yunan yavşağın biri diyor; yaşayan türk=kötü türk.

  az daha para verin ispanya'ya gidin bari. bunu bizim bal kabağı siyasilerden biri almanlara deseydi bir tane alman gelmezdi ülkeye. bir orospu çocuğunun sözleri tüm bir millete mal edilemez ama yine de bir bedeli olmalı bu sözlerin.
 • tatil amacıyla gidecek ise çok mantıklı davranan adamdır. antalya ve ege'de yapacağın tatilin daha güzelini yarı fiyatına getirir. doğal, samimi, sıcak kanlı insanlarla bir arada olur. keriz yerine konmadan yer, içer, gezer.

  özellikle ailecek tatil yapacak ise en doğru kararı vermiştir. karısına kızına asılan olmadan, yolunu kesip dilenen suriye'li görmeden, otopark için haraç kesen mafya çıkmadan, sarhoş abazaların sıkış tepiş doldurduğu sokaklarda taciz edilmeden, can güvenliğini yitirmeden tatil yapmayı seçmiştir.

  ek: yunanın biri ırkçı diye tüm ulusu yaftalamaya gerek yok, genellemek salaklık olur. yunan toplumunda bağnaz, faşist, ırkçı, yobaz kesim oranı çok az, özellikle türkiye'ye oranla. bizde 100 kişinin 40'ı böyle ise onlarda 10'u değil.
 • bir yabancının “en iyi türk ölü türk’tür” demesine vesile olan şark kurnazı, şerefsiz, normalde hırsız olacakken yanlışlıkla dükkan açmış türk esnaflarının yoğun olduğu türk kıyılarına gitmektense yunanistan’a giderek belki de bu faşist zihniyete sahip insanların algısını kırabilecek türktür. iyi tatiller.
 • bırak yunanistanı , avusturya , fransa , danimarka vs gideni s.. ler !!!

  alenen düşmanlık yapan piçlere, 1 kuruş kazandırana yazıklar olsun. gidin macaristana bosna herseke , makedonyaya !!!

  salaktır.
 • verdikleri 1.5 yıllık schengen vizesnin hakkını teslim etmek için en az 2-3 defa yapacağım eylem. bodrum, çeşme ve benzeri tatil beldelerinde bana hem köpek muamelesi çekip, hem düdüklemeye kalkan çakallara domalacağıma, paramı gider, en azından müşterisiden güler yüzü esirgemeyen yunan'a yediririm.

  ha derdiniz bir şuursuzun "en iyi türk ölü türk" demesi ise, bu memlekette sadece din uğruna gözünü kırpmadan boynunuzu kesmeye hazır binlerce yobazın yaşadığını hatırlatmak isterim. sözde aynı ırkın evladıyız bu organizmalarla. en azından bir yunan'ın neye inanıp inanmadığıma dayanarak canıma kast edeceğine dair bir korku taşımıyorum.
 • turkiye'de gittigimiz turistik yerlerde malum irka para yedirecegime gider yunanlilara yediriyorum keyifle. ustune daha iyi bir hizmet aliyorum, kulturel zeka ortalamasi biraz daha yuksek insanlarin bulundugu bir yerde tatil yapiyorum.

  seyahat karar vermenizde yardimci olan, tum otel fiyatlarini karsilastirabildigin, olumsuz yorumlari okuyabildigin siteleri yasaklayan bir devletin ulkesinde tatile mi gidilir?
 • ranta peşkeş çekilmiş, beton yığını sahillerden hoşlanmayan türktür.
 • ortadoğu cehenneminden kısa bir süre olsa da kaçacak türktür.

  ne mutlu ona.
 • sorun olmayan olay.

  bugun ulkemize gelen sakalsiz erkekler daha sikintidalar. cok daha buyuk tehdit altindalar. kotu turk olun da popodan vurmasinlar!
  https://www.youtube.com/watch?v=gr-p08d1qa8

  ben demiyorum, ulemanin, bilgili insanin birisi diyor.

  ben turkiye'ye gelmeyin! sikecekler! diyorum sadece.
  daha ucuza yunanistan'a gidin. kafaniz dinlensin.

  hem fiyat olarak, hem de dubur olarak sikmezler.

  gerci bu devirde tr'de tatil yapan (rus copu haric) kaldi mi bilmiyorum.
 • önümüzdeki ay yunanistan makamlarından alacağım schengen ile aralarında olacağım topluluktur. bekle beni thasos...