• her bakir koyu yandaşlara açar otel yaptırır,güzelim plajları sikindirik şezlonglarınla doldurur,deniz kıyılarını beachclub denilen yüksek sesli serdar ortaç çalan mekanlara teslim eder,arabamı park edeceğim yerlere mafyaya otopark işlettirirsen kusra bakma ama ben de varım.
  • turkiye'yi hangi millete verirsen ver dunyanin en guzel yeri olurdu. tarihi, kulturu, konumu, iklimi boyle bir yer dunyada yok sadece arap yalakalari bu ulkeyi bu hale getirebilirdi.

onun icin yunanistana tatile gidecek insanlari elestirmeden once biz nerde yanlis yaptik diye dusunmeniz lazim. adam yazmis suriyelileri, karisina kizina asilan insanlari vs. cozum uretecegine vatan hainidir. hadi len ordan arap sana laf anlatilmaz bosa aranma
  • lan bu ülkenin cumhur başkanı kendi partisinden olmayan herkese vatan haini terörist diyor sen ne konuşuyorsun?

benim hollandadaki kuzenimin bin avroya türkiyede yaptığı tatili bana 2bin avro başlayan fiyatlarla kaktırmaya çalışan otellere mi gideyim????
  • bizim vatansever turizmcilerimizden kazık yemek yerine yunanistan'da tatil yapmayı yeğlerim.

sen önce adalarına bayrak çekildiğinde ses çıkarmayanlara, lozan antlaşmasına bok atıp duranlara dişini göster maçan yetiyorsa.
  • eziktir, yunan'a para kazandırmaktadır, düşman safındadır!!!

nereye gidiyor mesela? rodos güzel diyorlar? mikonos biraz pahalı, santorini de güzel derler ama rodos en mantıklısı sanırım. rodos 'a mı gidiyormuş? vatan haini!

peki otel mi, airbnb mi? airbnb daha ucuz tabi ama tatile gitmişken temizlik, yemek vs çok fazla uğraşmak istemiyor olabilir. o yüzden otelde kalıyor hain!!

misafirperverliğin kralını görür, ikram falan gırla, ya sev ya terk et!!

9 gün bağlasa bir de, offf. hainliğe bak.
  • 2016 yazında atina'ya 2017 yazında midilli'ye gittim. bu yaz öyle bir planım yok ama olsaydı zevkle giderdim. yunanlılar nefis insanlar. yani türkiye'deki bütün çomarları at biraz balkan halklarından çeşitlilik kat, kalan herkesi de izmir'e çanakkale'ye falan o bölgelere yerleştir. bir de camileri ortodoks kiliselerine çevir al sana yunanistan. budur farkımız. diğer gözlemlerim yunan halkının türkiye'ye göre sola daha yakın olması, koyunluktan çok uzak olmaları her şeye tepki koyabilmeleri ve ırkçı sayısının türklere göre çok daha az olması. ayrıca tatile gidince o meşhur(!) türk misafirperverliğinin kat kat iyisini görebilirsiniz. bütün avrupa'ya göre daha tutkulu ve eğlenmeyi bilen bir halktır.
  • gören de bu aptalca sözleri sarf eden yunan politikacının yazlığına misafirliğe gidiyoruz zanneder. ben giderin, eğer kişisel olarak orada etkileşimde bulunduğum insanlardan herhangi bir kötülük görmezsem bir daha giderim, sonra bir daha. salak bir politikacının söyledikleri tüm bir ülkenin insanlarını temsil eder mi? ya da bağlar mı? bağlamaz.
  • 3 senedir midilli'nin hemen karşısındaki kayınvalidenin yazlığına gidip tatil yapıyorum, adayı seyrediyorum. her sene de gidip bir de gidip karşıdan bakalım diyoruz olmuyor. ama bu sene niyetliyiz.

elbette ki faşik yunanlı siyasetçilerin söylemleri ve eylemleri çok sinir bozucu. ama tüm yunanlıların böyle düşünmediğini de biliyorum. bir hafta selanikte kalmıştım yıllar önce, kanka moduna ulaştığım yunanlılar olmuştu. iyisi de var kötüsü de.

hayır amaç oraya gitme deyip buradaki hanzolara para kazandırmaksa o işten yıllar önce vazgeçtik biz. yazlığa gidip mis gibi tatilimizi yapıyoruz zaten.

biz midilli'deyken ege'de bir arıza çıkmasın yeter ki. yüzerek dönme imkanı da yok işin kötüsü. ege'de kartlar dağıtılmasın diye duacıyız. zaten ortalık karışık.
  • (bkz: buyrun benim)

sebebi:

(bkz: #69866784)

yakında isveç'te yaşamaya başlayacağım. ailemi görme amacı dışında türkiye'ye uğrayacağımı sanmıyorum.
  • turkiye'de gittigimiz turistik yerlerde malum irka para yedirecegime gider yunanlilara yediriyorum keyifle. ustune daha iyi bir hizmet aliyorum, kulturel zeka ortalamasi biraz daha yuksek insanlarin bulundugu bir yerde tatil yapiyorum.

seyahat karar vermenizde yardimci olan, tum otel fiyatlarini karsilastirabildigin, olumsuz yorumlari okuyabildigin siteleri yasaklayan bir devletin ulkesinde tatile mi gidilir?
hesabın var mı? giriş yap