• hadi put neyse bizde sakallıya tapan, onlara para veren, götünden ayrılmayan insanlar var.
  • adamın götüne put nasıl sokulur cevaplarla görülen başlık
  • cevap (bkz: 2018 yılında hala din diye uydurulmuş şeylere inanan kitle) kapak oldu mu?
  • sakallı şeyhlerin ayaklarını öpen üstüne bir de çocuğuna öptüren, ailesinin yemeğinden kısıp bu sakallılara tepsi taşıyan amiplerin yanında normal kalan kitle.
  • ben mesela put olmazda, krem peynir felan olabilir.
  • günümüzde en büyük topluluklardan biri ne yazık ki ülkemizde yaşamaktadır. kendi inandığı dini bile yoksayarak putlaştırdığı bir adama taparlar.
    (bkz: göt kılları)
  • 2018 yılında hala utanmadan tanrı tarafından gönderildim diyen adama itibar edenler varken pek de garipsemediğim kitle.
  • "afrika'daki kabilelere" yapilan bu saygisizligin 10000'de 1'i kendisine yapilinca, osusurktan nem kapan comarlarimiz "inanmasan da saygi duyacaksin" diye zirlar. ama zamaninda gotlerine giren kazigin acisindan etrafa saldirirken kendi istedikleri gibi kirip dokebilirler tabii.

afrika'ya kadar gitmeden de, kanli canli insana tapan sikikleri gozlemleyebiliriz ortadogu'da. adamlarin hayatinin icinden gecerler ama sesleri cikmaz misal.

bugun de bir troll besledik cok sukur*.
  • kabenin bir put olduğunu unutan insanların olmasını geçiyorum. türklere islamın zorla kabul ettirilmesinden önce 2018 yılında hala türklerin tek tanrılı inança sahip olduğunu düşünen insanlar var.
  • afrika'ya gidip kuranı tebliğ edecekmiş, allaha şirk mi koşacaksın? allah istese oraya peygamber yollardı, demek ki onlar bu din-min olaylarından muaf.
    sınav sana sınav, anladın mı?
    onlar muaf. *
    not;başlığı görünce atatürk'e mi saldırıyorlar diye koştum geldim, laflar da hazırlamıştım oysa ki...
hesabın var mı? giriş yap