şükela:  tümü | bugün
  • gereksiz insanların ortak oksijenimizi boşa harcaması olayıdır.

bu bireyler aynı zamanda küçük prense bayılır ve kalitesiz ilişkiler sürdürür.

leyla ile mecnun her ne kadar zamanın ötesinde kaliteli bir dizi olsa da o veya bu sebeple sona erdi. dizinin kendi ekibi bile yeni projeleri tutturamayınca bu sevdadan vazgeçmişken sağda solda l&m fanboy/fangirl'lüğü yapmak neden ?

zamanında hoşumuza gitmiş bir diziden hepimizi soğutan, evde çay demlerken bile utandıran bu insanlar her yerdeler. sevilen bir değeri sömürmek ve itibarsızlaştırmaktan başka hiç bir işe yaramıyorsunuz. umarım birilerinin dikkatini çekmek için kendi yalnızlığınızda sürünürken bulduğunuz bu çıkış sizi daha büyük boşluklara bırakmaz ilerde.
  • naif ve zararsızdırlar.

fan man bilmem de sıkı bir hayranı olmaktan mutluluk duyuyorum 2018'de de. yıllar sonra da, yaşadığım süre boyunca hayranları olacağım.

tekrar başlamasından çekinenleri de kınıyorum. hem de şiddetle. ileri sürdükleri argümanları da doğru bulmuyorum.
  • ağzından çıkanla kulağının duyduğunun tuttuğu aynı yerde kesişmesine rağmen algılamamakta hâlâ ısrar eden yazar beyanatı.

düzeltme: imla.
  • benim o sıkıntı mı var ?
  • ismail abi'nin susere gereken cevabı verdiği konudur.
  • allah ömür verir de o günleri görürsem 2028de de fani olacagimdir.
    kücük prensi de gecen hafta 34842...844. kez okudum. dur simdi filmini de tekrar izleyim.
  • bu mantıkla bakarsak her yapımın bir son hayran olma tarihi olmalı. mesela bir diziye en fazla 2 sene filme ise 3 sene hayran olabilirsin. şarkılar için bu süre maksimum 1 yıl. şu andan itibaren sadece leyla ile mecnun değil, mesela yüzüklerin efendisi, baba serisi gibi tüm yapımların hayran olma süresi dolmuştur. neden çünkü onlar eski yapım.

allahım sen sabır ver