şükela:  tümü | bugün
  • güney sahillerindeki turizimcileri üzecek açıklama gelmiş.

yunanistan geçtiğimiz yıllarda yaptığı kapı vizesi uygulamasını bu senede yürürlüğe sokarak sakız, rodos, samos, kos, meis ve midilli adalarında 16 nisan 2018 itibariyle kapı vizesini başlatmış.

kaynak
  • yunanistan ve bir çok avrupa ülkesine, turistik amaçlı gitmemek lazım. lan adamlar istemiyor bizi.
    bugün biz suriyelilerle nasıl bakıyorsak öyle bakıyorlar bize. biz de kıçımızı yırtıyoruz gitmek için.
  • vizem bitti bu tatil ne yapacağım derken, güzel bir seçenek sundu bu fırsat. benim gibi birçok kişi 23 nisan ve 1 mayıs tatilinde yunanistana kaçacaktır bu fırsatla
  • zaten gecmiş senelerde de uygulanıyordu, gecen sene kotayı erken doldurduğumuz için rölantiye alınmıştı.
  • ben bu kapida bize olayini tam anlamadim. bir yada biraz daha fazla gun icin vize veriyor. 50-60 euro para aliyor baya da belge istiyor yine sanirim. normal basvuru yapsan 80 euro + 100 tl islem bedeli aliyor ve en kotu ihtimal 3 ay vize veriyor bir yada iki haftaya da cikiyor. bu kapida vizenin avantajlarini bilen biri aydinlatsa ne guzel olur.
  • bizim gerizekali turizm turizm sirketlerimiz bizleri kaziklamasa belkide millet okadar da yunanistana kacmaz, elin avrupalisi ta nerden gelip benden ucuz daha kaliteli tatil yapiyor, kimse kusura bakmasin ama herkesde birazda butcesine bakiyor.
  • pasaportunda k.k.t.c. giriş çııkış damgası bulunan vatandaşların, kapıdan vizeyi değil babayı almasıyla sonuçlanacak açılım.