şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray camiası yeni sezona #hedef23 mottosuyla başlamışken; tüm camia transfer ve iç sorunlarla boğuşurken esas tehlikenin batmak üzere olan ve her ne şekilde olursa olsun bu sezon şampiyon olmak isteyen rakibimiz, vizyon ve centilmenlik sloganlarıyla yola çıkmış fakat yolda önünde duran en büyük engeli galatasaray'ı ortadan kaldırmak için saha içi dışında her dalda organize bir kötülük başlatma operasyonu için düğmeye basması iddasıdır.

  fenerbahçe ciddi bir sosyal medya atağı başlatmış durumda...

  tüm etkili sosyal medya hesapları tek çatı altında toplanmış.

  sosyal medyanın gücünü bu yönde olumsuz kullanmak için altyapıyı kurmuşlar...

  birileri planlama, organizasyon, ayak oyunları ve algı operasyonu noktasında bir hayli mahir...

  hasan şaş'a yapılan,

  selçuk dereli' ye yapılan,

  sosyal medya linç ve hesap spamlamalar.

  ekşi sözlük üzerinden galatasaray özelinde alakasız başlık açmalar,

  fatih terim özelinde istifa tagı açmalar, bu organizasyonun başlangıcı olarak sayılabilir.

  aşağıda tek tek ilgili konu başlıklarının kanıtlarını sunacağım:

  `sosyal medya fenomenlerinin tek çatı altında toplanması`

  kanıt1

  kanıt2

  kanıt3

  --- spoiler ---

  göreve geldiğinde, aziz yıldırım için canhıraş çalışmış olan 12 numara'yı kapatma kararı aldanmış, site sahibi ve aynı zamanda kulüp çalışanı mehmet alakuş'un çabalarıyla dondurulmasına razı olmuştu. peki şimdi? mehmet alakuş kulüpten ayrıldığını ve 12'ye döndüğünü açıkladı...ahmet önderliğinde kirli bir muhabir ve fenomen çetesiyle birlikte hareket edecekler. kendilerine uymayan hesapları da bahisçi falan diye egm'ye şikayet ediyorlar.
  --- spoiler ---

  hasan şaş'a yapılanlar

  kanıt1

  kanıt2

  kanıt3

  --- spoiler ---

  hasan şaş'a saldıran murat cinkaya'nın aslında denizlispor'lu değil, beşiktaş kongre üyesi olduğu ortaya çıktı. aynı zamanda yukarıdaki fotoğraflardan da görüldüğü üzere diğer isimlerin de denizlisporla alakası olmayan fenerbahçeli ve beşiktaşlı isimler olduğı kanıtlanmış durumda.
  --- spoiler ---

  selçuk dereli'ye yapılanlar

  kanıt1

  kanıt2

  kanıt3

  --- spoiler ---

  selçuk dereli üzerinden taraftar gruplarını harekete geçiren, siyasi kimliği üzerinden de en üst düzeyde baskı yapan isimlere bu ülkede dur diyecek bir gazeteci, medya kuruluşu yok mudur? bu yapılan zulümdür, kindarlıktır, vicdansızlıktır... bu isimler ve şakşakçılarında; emek-liyakat-çalışana saygı- medya özgürlüğü-kişilik hakları adına gram ışık yoktur... bu duruma dur diyemeyen tuttuğu takım farketmezsizin taraftar ve gazeteciler ise korkak ve düzen adamıdır...
  --- spoiler ---

  `ekşi sözlük üzerinden galatasaray özelinde alakasız başlık açmalar`

  kanıt1

  (bkz: 16 ağustos 2019 galatasaray'a verilen penaltı)

  --- spoiler ---

  henüz daha maçın oynanmasına 2 günden fazla bir zaman varken açılan bu başlık devamındaki entryler organizasyonun diğer bir somut örneğidir.
  --- spoiler ---

  #fatihterimistifa tagı

  kanıt1

  --- spoiler ---

  göreve geldiği günden bu yana fatih terim özelinde sürekli itham ve iftiralarda bulunan ali koç ve şakşakçılarının amacına ulaşamaması sonucu galatasaray'ın anlık başarısızlığını kovalayarak twitter üzerinde galatasaray taraftarını yönlendirme çabasına girmesi de organizasyonun diğer somut bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.
  --- spoiler ---

  buradan hareketle takım ve renk ayrımı gözetmeksizin kulüpler birliği-konvalsiyonel ve sosyal medya-tff üzerinden yoğun algı operasyonuna ve geçen sezon işlevini yitiren kulüpler birliği organizasyonunun çok daha geniş bir yapılanmasını gözlemlemekteyiz. bu durum maalesef kendi başarısızlıklarını örtme ve taraftarını birarada tutarken saha içinde başaramadıklarını saha dışında başarmak için çabalama sürecinin ilk adımlarıdır.

  öncelikle galatasaray'ın aklıselim taraftarları olarak bu organizasyona pabuç bırakmamalı, takımımıza, teknik heyetimize, yönetimimize sahip çıkarak taraftarlar özelinde de birlik olmalıyız.

  çok değerli rakip takım taraftarlarının da bu organizasyonun birer parçası olmaması adına aklıselime davet etmekteyiz.

  edit: entryin tam anlamıyla okumayan tiplerin eleştirdiği başlık olmuştur.
  denizlispor maçı ile ilgili bir iddia var mı?
  topyekün bir linç ve organizasyondan bahsederken ilişkilerinin medyaya yansıması örneği sizce çok mu masumane?

  selçuk dereli örneği medyaya yapılan baskının sonucudur. bunu kabullenip buradan vurmaya çalışmanız ise tamamen algılarının kapandığını resmi...

  edit2:sevgili fenerbahçeli ve beşiktaşı arkadaşlarım, yukarıdaki başlık ve entry herhangi bir hakaret ve itham içermemektedir. aynı zamanda somut kanıtlar üzerinden bir iddiadır. doğru bulmuyorsanız önermeyi antitezinizle başlık altında tartışabiliriz.

  fakat gerek başlıkta gerek özelden küfür ve tehdit ederek gerçekten hoş olmayan bir tutum içerisindesiniz. daha önce de yazdıklarımdan yola çıkarak gayet medenice bir tartışma ortamı ve olabildiğince adil bir türk futbolu istemek suç mudur?

  edit3:(bkz: 5 eylül 2019 fatih terim'in 4 maç ceza alması)
 • recep niyaz'ın yıllar önce galatasaray'a gol atması için fenerbahçe'den denizlispor'a transferinin unutulmaması gereken operasyon.

  (bkz: beynin vücudu terk etmesi)
 • başarıya ulaşma yolunu, başkalarını başarısızlığa sürükleme yöntemiyle belirleyenlerin yeni oyunu. madem biz galatasarayın seviyesine çıkamıyoruz, galatasaray bizim seviyemize insin. madem biz beceremiyoruz, galatasaray da beceremesin. merak etmeyin beceririz *
 • hukumet ve tff tarafindan da desteklenen operasyondur. daha lig baslamadan galatasaray lehine hata yapan iki hakemin duduklerinin asilmasini da buna ekleyebiliriz.
 • henüz sezonun 1.haftasında aleni şekilde gördüğümüz organize,kötü niyetli galatasaray i durdurmaya yönelik plânların aşikar şekilde dillendirildigi bir sezon bizi beklemektedir. denizli maçında denizlispor forması giymiş bir beşiktaş gk üyesinin hasan şaş a yaptığı terbiyesizlikler bu işin planlı ve ne kadar adice olabileceğini hepimize göstermiştir ama unutulmamalıdır ki galatasaray bir his takımıdır ve mayislar her zaman bizimdir siz yaptığınız yapacağınız kötülüklerle kalacaksınız..
 • özellikle hasan şaş olayından yola çıkarak galatasaraylıların dikkat etmesi gereken durumdur. hasan şaş normal şartlarda ve daha tatmin edici gerekçelerle istifa etseydi saygı duyulabilirdi ama dünden beri ortaya çıkan paylaşımları ve haberleri gördükçe kendisine karşı duyduğum destek duygusu perçinlendikçe perçinlendi. eğer son haberler doğruysa fatih terim olaya müdahale etmiş ve hasan hoca takımda kalacakmış. umuyorum ki bu olay teknik ekibin ve takımın daha da kenetlenmiş bir biçimde yoluna devam etmesini sağlayacaktır.
 • bu sene de alnımızın akıyla kazanacağımız şampiyonluğu engelleyemecek operasyondur.

  kuşlar ağlamaya devam etsin

  rütbesiyle ben23rsiz
  taraftarıyla ben23rsiz
  efsaneleriyle ben23rsiz
  başarılarıyla ben23rsiz
  parçalısıyla ben23rsiz

  #hedef23
 • sanırım yeni sezonda futbol sahalarının yanında sosyal medyadaki algıcı piçlere de karşı mücadele edeceğiz. yürüyedur aslanım.
 • ilk defa gerçekten whatsapp grubunda organize olmuş tipler gördüm. bu nedir lan?
 • her türlü algı operasyonu ve kaos girişimlerine karşı bağışıklık kazanmış ve bunlardan beslenen galatasaray anlaşılan bu sene kanatlıların yanında medya ve federasyonu da üst üste koyacak.*