şükela:  tümü | bugün
  • yarrak gibi olmuş formalardır.
  • yıllar sonra bana galatasaray forması aldıracaktır.
    iç saha çok hoş. bana 90'lardaki kappa'nın barcelona formasını anımsattı.
    siyah şort, çorap kombinasyonu da nostaljik olmuş güzel olmuş.
    tek şikayetim (o kadar da olur) galatasaray sarısı (turuncuya çalan) var her amanki gibi ok ama yanında biraz daha açık sarı da var. keşke tek ton olsaydı.
  • artık sarının sarı, kırmızının kırmızı olmaması

edit: mesaj mesaj üstüne gelince edit gereği duydum. ''vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı ve içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı'' muhabbetini bilmiyordum ama sarı-kırmızı ikilisinden ziyade -daha sempatik duran- vişne tonu-tok sarı ikilisinin cazip olduğu düşüncesi benimkisi. yani kulüpte yeğleme var gibi.
  • şanlı galatasaray'ımızın formalarıdır.

gstore'da kasaya gidip kartı uzatıp bana şu bedende 4 yıldızlı bir forma verin deyip çıkacağım.rengi , astarı kumaşı ne fark eder..
  • 1905'den günümüze uzanan, şaibeli kariyerlerine değişik bir dizaynla devam edecekleri,yer bezi olarak bile kullanılamayacak,türkiyenin özeti olan adaletsizliği temsil edecek yeni dönem forması.
  • deplasman bok gibi iç saha ve alternatif olan güzel duruyor.
  • parçalı güzel olmuş, krem rengi fena değil. gri pijama üstü gibi duruyor, onun yerine siyahı yapılırsa daha güzel olur gibi.
  • ilk defa üç formanın tamamını da beğendim. tek kusuru alternaatif ve dış saha'nın ikisinin de açık renk tonlarda olması. biri düz sarı olsun isterdim.
  • 1905'den günümüze kadar tinerci zıplatan takımın formalardır.

tinerciler iyi bakın lan seneye sizi tokatlayacak forma bu, tanıyın bakıyım.