şükela:  tümü | bugün
 • açılışı bugün yapılacak hatalardır.

  adamlar algıcılığın allah'ı olduğu için hep mağdurlar ama.

  hepsi burada yazıyor. 72 link flood dahil.

  (bkz: eski takımının yarısı fetö'den firari olan takım)

  vaktiniz varsa açıldıkça açılıyor. 1 saati bulur videolar floodlar.

  şöyle başlamış zaten diyorlar:
  https://twitter.com/…tatus/1159777249383596032?s=19

  edit: lan adamların attığı mesajları görseniz ölürsünüz gülmekten.

  adam diyorki fetö ile ilişkilendiriyorsunuz mahkeme celbi gelir yakında. ulan siz daha eski oyunculardan video çıkaramıyorsunuz. futbolcularınızın videoları boy boy. fetönün dua ve himmet ile galatasaray'ı ayağa kaldıracağız videosu var. yüce türk yargısı yargılama için arıyor eski futbolcuları sorsan ben ilişkilendiriyorum. işiniz gücünüz tehdit.

  gerçi siz fatihten alışkınsınız bu tehdit falan.

  1. maç editi: lan durun daha ilk hafta şerefsizler:

  https://twitter.com/…tatus/1162428713901940736?s=19

  bu daha bir kısmı ha.
 • ağlama melis. hadi şimdi git siktir çektiğiniz sonra da algılarla efsane yaptığınız mitçiyi öv ya da en olmadı vizyon başkanını yala. artık hangi boksan.

  orospu evlatlarının hayatı galatasaray’ın başarılarını izlemekle geçtiğinden ve ben olamıyorsam herkesin başarısı tu kaka dediklerinden hazmedemiyorlar.

  kudurmaya devam.

  bonus: (bkz: 28 kasım 2018 kulüpler birliği açıklaması)
 • fanatik fenerbahçeli cumhurbaşkanı, fanatik fenerbahçeli tff başkanı ve fanatik beşiktaşlı eski tff başkanına rağmen galatasaray'a ayrıcalık tanındığını ya da tanınanacağını düşünen beyin fukarası davarların yeni sezon ağlama duvarı başlığı.
 • en kritik durumlarda kendilerine hızır gibi yetişecek hatalardır. o değil de abdürrahim albayrak başakşehir'i kolladıklarına dair delil gösterecekti noldu?
 • hep mağdurlar diye başlık açan da her gece 00.00'da galatasaray'ın tüm başlıklarına yazan birisi he, sensin mağdur sen yazık sana..
 • tanım olmayan hatalardır. cunku bazı hakemler galatasarayımızın 12. adamları oldukları için ve takımları için düdük çalınca hata olmuyor

  bir tane de suriyeli cıkmış efsane yaptıgınız mitçiyi öv diyor şu arkadas baska memleketten gelmiş oldugu için o kişinin görevinin ülkemiz için ne anlama geldiğini bilmiyor bir galatasaraylı anlatırsa iyi olur gerci bilse teroristleri efsane futbolcu yapmazdı
 • bu tür başlık açanlar da çok iyi biliyor ki geçen sene galatasaray'ın en az 10 puanı aleni şekilde göz göre göre çalındı. en basit örneği kadıköy de net şekilde faul ile alınan topta, eljif'in eliyle düzelterek attığı gol ile çalınan 2 puanı. taraftar olmak yerine fanatik bir şerefsiz olmayı seçenlere bakarsan galatasaray kollandı.
 • bu sene öyle şeyler olacak ki hakem bile konuşamayacaksınız. bekleyin az kaldı.
 • hakemler de hata yapabilir dememiş miydiniz lan?

  ağlamak için çok erken
 • yazarin hic bir entryisini okumadan kaliteli bir tinerci olduguna butun parami basarim.fenerbahcelilerin kalitesini 2016dan sonra tureyen bu tinerciler sayesinde anladik.