şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray’ı tekrardan şampiyonluk potasına sokan bir adet “görünmez el”. alınan sonuçlar, şampiyonluk yarışı kızışsın, galatasaray da ortak edilsin şeklinde, ne hikmetse galatasaray’ın ekmeğine yağ sürmekte.

fenerbahçe’nin ve beşiktaş’ın oyuncu alıp kadrolarını güçlendirmesini engelle, trabzon maçında da fenerbahçe’yi bariz bir şekilde biç. bilemiyorum altan...
  • adam smith’in görünmez eli ile aynı el olduğu hakkındaki şüpheler günden güne yükselmektedir
  • gerizekalı
  • adam bir paragraf ağlamış amk :) ali palabıyık fener’i biçecekte biz görecez. koyun musunuz nesiniz siz ya ahah
  • potaya en yakışan takımdır galatasaray çünkü, pota bunu beğendi. geçiniz paranızın, kötü transferlerin hesabını takımlarınıza sorun galatasaray ile ne ilgisi var.
  • başlığı açan vatandaş bende engelli.yani hala boş konuşmaya devam ediyor demekki. bir insan sürekli nasıl boş olabilirse onun örneği.
  • ben gs ile ts ile dalga geçiyordum, çok ağlıyorlar diye, bu fener herkesi geçti amk. trabzon bir çaktı iki gündür saçmalamadıkları şey kalmadı. boş kaleye gol atamıyorlar, sonra olayı illuminati'ye bağlıyorlar la, bu kadar olmaz.

not: erkek adam renkli takım tutmazspor
  • yukarıda desteklenen 2 takım zirvede olursa vs diyen bir fenerli var.

muhteşem bir zeka gerçekten, bu beyni futbola harcama bence, yazık ediyorsun.

hazır konusu açılmışken o beyine bir sigorta yaptır, korumaya alalım onu.

edit: nereye destek atacaklarını şaşırırlar demiş birde adam ya, counter mı oynuyorsun amk.
  • katılıyorum sana panpa, fenerbahçe'yi aşağıya çeken dış minnaklar aynı zamanda galatsaray'ı yükseltiyorlar .
  • ömer bayram'dır