şükela:  tümü | bugün
  • super lıg değil, 1.lıg şampiyonluğu kastedıldıgı ıcın, fb nın bu yıl kume düşmesi neticesinde gayet de olasılıgı yuksek onerme.
  • yapılacak takviyeler ve gönderilecek çöplerle birlikte gerçekleşmesi muhtemel doğa olayı
  • fetöcüleri tir tir titreten gerçek. vizyoner başkanımız ali koç ve sportif direktörümüz damien comolli ile gümbür gümbür geliyoruz inşallah. maklubecilerin gözündeki korkuyu görmek mümkün.
  • tek eksiği bir sms.
  • hayır demir tahtın tek sahibi beşiktaş şampiyon olacak...
  • bir galatasaray’li olarak gercekten isterim fenerbahce sampiyon olsun. bakin ciddiyim bu konuda.

ulan adamlarin tweet hesabina baktim uc bes salak disinda herkes artik yeter gs sampiyon olmasin biz olalim pesinde.

bjk’nin hesaba baktim 80’lerden kalan videolarla hala gs’nin sampiyonluga bok atiyorlar.

ozledik lan fenerbahce ile cekismeyi seviyorum sizi fenerliler.
  • fenerbahçe'nin üst üste alacağı seri şampiyonlukların ilki olacaktır 2019-20 sezonu. hayallerde yaşamıyoruz. şimdiden yerimizi alalım. seneye notumuzu düşelim.
  • acıkçası zor gördüğüm durum. fenerin kadro çöp dolu. onları gönderip yenilerinin gelmesi, onlarin uyum süreci vs. vs. uzun iş yani. transferler erken biterse ve çabuk uyum sağlarlarsa belki bir ihtimal. ersun ve bazı çöpler gidip yerine uyum sürecini çabuk atlatan transferler şart yani. hayırlısı bakalım. umarım seneye fenerle çekişiriz.
  • niye olmasın. geleceği parlak ersun yanal ve futbol dahisi comolli ikilisi çok can yakar bu ligde. şimdiden nisan ayında şampiyonluk kutlamalarını görür gibiyim. erken olacak belki ama tebrikler.
  • bence trabzonspor elindeki kadroyu korursa, gelecek senenin banko adayı. gs dahil içlerinde en iyi oynayan takım. seyrediyorum maçları.

hakem faktörü, şaibe falan olmasa ve temiz, objektif bir lig olsa; bu ligte trabzonspor ve diğer güçlü anadolu takımları da gayet rahat şampiyon olur. ama olmuyor işte. bırakmıyorlar.

fatih terim, aziz yıldırım gibi adamların olduğu bir ligte kimse adalet, eşit mücadele, centilmenlik beklemesin. aziz'den kurtuldu türk sporu ancak fatih ve çetesi hala bir kanser gibi sarmış durumda türk futbolunu.

1-0 mağlupken abdullah avcı'nın kulübesini yumruklayıp ana avrat söven adamların olduğu bir ligte, şampiyonluklar masa başında belirleniyor maalesef.