• 2019-2020 sezonu fenerbahce

baslangic

- nisan ayinda sampiyonuz len mq( agustos-eylul)
    - oyuncular kampa gec katildi 7. hafta liderligi aliriz len mq (eylul-ekim)
    -devre arasi iki dunya yildizi ali basqanim 17’de 17 len mq(kasim-aralik)
    - 6-0 len mq 22 sene oldu len mq(ocak-subat)
    -ersun yanal istifa len mq, ali basqanim sana guveniyoruz ama bu takimin hali ne len mq(subat-mart)
    - 8 sampiyonlugumuz icin yuruyus yapalim len mq 28 kere sampi olduk,lefter ruhu hedef 5.yildiz seneye len mq(mart-nisan)
    -galatasaray kollaniyor len mq, tff istifa len mq(nisan-mayis)
    -fenerbahce yikilmaz len mq, 3 temmuz kumpas, feto, keto,ceto len mq, ataturk fenerbahceli len mq(mayis ayi sonu)
    -galatasaray sampiyon olur

kapanis
  • her sezon başında can bartu'nun klasik "fenerbahçeliler sene başında o sene şampiyon olacaklarını hissederler ve olurlar." şeklindeki tıraş lafını paylaşıp şampiyonluk yerine babayı alıyorlar üzülüyorum bu hallerine ya.*
    ama helal olsun bak bu şekilde illaki bi sene tutturacaksınız hadi koçlarım benim denemeye devam.* (bkz: #92491412)
  • fifa 20 ön siparişler açılmış herhalde dedirten başlık.
  • dün real madrid deplasmanında 81-77 kaybetmesine rağmen bu sezon fenerbahçe için doğru olabilecek durumdur.
  • bir tek bu başlık açılmamıştı, açıldı tam oldu amk.
    vizyon başganınız şampiyon ol diye bir kampanya yapar belki olursunuz ya da götünüze patlar yine.
  • ulan ne güldük be.

yerinizi ayırın ayırın seneye de büyük eğlence var.

ulan sizden niye bir bok olmaz biliyor musunuz? gerçekçi değilsiniz. hayallerde yaşıyorsunuz.

size anlatılan fenerbahçe büyüklüğü ile geceleri uyuyorsunuz.

kadronuz tamamen çöp. bir tane bile oyuncunuzu gs'ya yazamazlar. uefa'dan ceza kapıda. para yok. borç çok. en az 7 8 kaliteli oyuncuyu nereden buluyorsun.

hadi iyi geceler belki uslu bir çocuk olursanız rüyanızda şampiyonluk görebilirsiniz.
  • ben bir şey demiyim en iyisi.. (bkz: 2018-2019 sezonu şampiyonu fenerbahçe)
  • tek eksiği bir sms.
  • (bkz: fenerbahçe beko)

fenerbahçe beko'dur o, futbol kulübü olsa yerinde duramazsın *
hesabın var mı? giriş yap