şükela:  tümü | bugün
  • algı kasan ibnetör fanatik fenerbahçeli. son 10 yıldır avrupa’ya gidemedikleri ve bundan sonra da gidemeyecekleri için avrupa’ya gidip başarısız olana para cezası kesilsin yazmış. yok yok şey yapalım başarısız olan takımlar için ali koç bildiriyi yayınlasın. hahahahah şikeci ezikler ya.
  • ülkede her şeyin parasal değerinin yanında aslında beş para etmediğini gösteren örneklerden biridir.

ne yazık ki her platformda, her kulvarda aynı sorun var.
  • baş sorunkusunun paraları altı yedi sene havaya saçan beşiktaş, galatasaray ve fenerbahçe olduğu durum.
  • eskiden başakşehir'i yeriyorduk onlar toparladı. galatasaray son birkaç senedir galibiyet alamıyordu, artık seviyeyi ayrı yere çektiler; gol atamıyorlar. tarihlerinde ilk kez böyle bir şey görüyorum ben. hakeza beşiktaş. geçen sezondan beri seri kayıp yaşıyorlar. üst üste 5 avrupa maçı kaybettiler sanırım. belki daha fazla, böyle bir serisi yoktu bu takımın da çok yazık. trabzonspor'un da günü gününü tutmuyor. onlar da kayıplara başladı. zaten düşük seviyede oynuyorsunuz bu kayıpların izahı olamaz, olmamalı. galatasaray şampiyonlar ligi'nde ve daha göz önünde ok. ama galatasaray'ı nasıl yerden yere vuruyorsak hem beşiktaş'a hem de trabzonspor'a aynı eleştirileri getirmeliyiz. işin bir de rotasyon kısmı var kafası güzellik bu.
  • allah herkese fenerbahce yüzsüzlügü nasip etsin vallah,masallah kafaları pırıl pırıl sen kac senedir sampıyonlar ligine şike yaptığın için katılama ama gel burada diğer takımlara bok at.
    bir de sığırın biri yazmış ki galatasaray adına ligi kurgula diye daha geçen hafta başkanları açıklama yapıyordu savcılar göreve diye.ne kaypak kulüp ve taraftarsınız anlamak imkansız.
    diğer bir sığır da ne varsa fenerde var yazmış aynen kardeşim.ç haklısın sen de ne varsa fenerbahcede var sıfır puan çekerek elendiginizi de unutmadık.
  • sadece 2019'da mı çöktük? eskiden büyük takım gelince karşımıza sevinirdik maç izleyeceğiz diye şimdi "real madrid'e de yenilirsin ama bu şekilde." diye açıklamalar dinler olduk.

şimdi beşiktaş şunu yaptı fener bunu yaptı gs bunu yaptı değil olay arkadaşlar, birlik olup kulüplere bunun hesabını sormak gerekiyor.

ulan türk futbolcuların bazılarına bakıyorsun en çok ülkeyi seven onlar vatan millet için yapıyorlar fakat her türlü şımarıklık var. yabancı futbolcuları zaten ya elimizde tutamıyoruz ya da kulübün tapusunu veriyoruz amk elimizde tutmak için.

he bütün gün kendi aramızda küfürleşelim derseniz, o da mantıklı ki zaten yıllardır tıkır tıkır işlediğini görüyoruz. en azından istatistik tutmak kolay 0 kupa var son 10 yılda sanırım.

baskette şu an fenerin, efesin ve diğer takımların başarılarının hayalini kurardık, şimdi 2. olunca hayıflanıyoruz. aynı durum futbolda da neden olmasın?
  • çöküş felan yok arkadaşlar.

galatasaray'ın durumu belli real ve psg ye karşı şanslarının olmadıklarını bildikleri için

futbolcular mücadele bile etmiyor.

avrupa liginde de maç baş gelirler çok düşük olduğundan dolayı kimse risk almamak için as kadrolarını pek kullanmıyorlar.

bu bir tercih konusu başka bir şey değil.

ama ortada bir gerçek var ki sadece gelir amaçlı düşünmeyip ülke futbolu için de düşünmek lazım. gel gör ki işin ekonomi tarafı her zaman daha ağır basar.
  • yine fener'e laf atanlar olmuş. ulan küme düşüyor dediğiniz takım geçen sene üst tura çıktı diğer takımlar naptı şu anda 50m verilen tirabzon napıyor ? daha beter olmasını dilediğim durum
  • türk futbolunun bokunda boğulması dileklerimle iplemediğim durumdur...

terimli, abdürrahimli, tüpçülü, nihat özdemirli, fetölü, mafyatik hacıosmanoğlulu sistemden ne beklediniz ki?
  • sebebi başaksehir’in şampiyonluğunu türlü oyunlarla engelleyen himmetgücü’dür. allah’ın şamarı yok. böyle tecavüz ederler avrupa’da adama.
    ha bir anadolu taraftarı olarak skim taşağıma denk. bira çerez yaptım istanbullu bacıların kötü yola düşmesini izliyorum keyifle. yıllarca haram şampiyonluklarla doldurdunuz kasaları. gün hesap günü. ben hak ettiğim halde gidemedim. siz de gidemeyin amk hırsızları