şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • galatasaray'ın çok yüksek ihtimalle şampiyon olacağı futbol sezonu... ikincilik için en güçlü adayım trabzonspor...

edit: galatasaray'lı olarak hem futbol hem basketbol efsanesi olan can bartu'nun bu ülke sporunda çok büyük bir değer olduğuna inanıyorum... 2019'da vefat eden can bartu adının bu sezona en çok yakışacak isim olacağını düşünüyorum... hatta mümkünse tbf da can bartu adını versin önümüzdeki sezona... bunun da olmasını çok isterim...
  • beşiktaş’ın şampiyon olacağı sezon. fb ikinci bitirir.
  • tek bildiğim fenerbahçe’nin şampiyon olamayacağı sezon.
  • yine taş ve sopalarla, saha içindeki ceberutlukla kazanılacaktır.
  • beşiktaşlıların yine 30 hafta boyunca galatasaray ilk 4'e giremez diye dolanacağı, sezon sonunda da şike şaibe diye hüngür hüngür ağlayacağı sezon.
  • fenerbahce'nin sampiyon olacagi sezon.at fava bekle.totem yapmiyorum :)
  • büyük ihtimal galatasaray'ın iki sene daha üst üste şampiyon olacağı senelerin ilkidir.

not:fb

kimse küfretmeden açıklayayım editi:
    fenerbahçe'den iki sene daha bir umudum yok. mali açıdan ayakta kalalım bana yeter. gençten kadro kursunlar 2 sene düşmeyip uefa kupasına gitme hedefiyle ffp arasını düzeltsinler öperim yanaklarından.

beşiktaş ile abdullah avcı'nın uyum sağlayacağını düşünmüyorum. abdullah avcı'yı beğenirim ha beşiktaş'a da art niyetim yok holigan değil taraftarım, burada bir çok kişinin aksine ebedi dostluk, ezeli rekabet herkes kardeşimdir, abimdir.

fakat galatasaray oturmuş bir kadro, iyi kötü yönetim ve fatih terim faktörüyle alır götürür.
  • şampiyonunu malum takımın yeni tff yönetimi ve mhk içindeki örgütlenme gücü belirleyecektir. tüpçü dönemindeki gibi f tipi hücreler kurarsalar yine şampiyon olurlar kuramazlarsa ligi 6. bitirirler.
  • efsane kadrosundan oyuncu kırpanların çocukları fetö demiyor mu beni bir gülme alıyor. yok aq hakan şükür olsun. nesi kötü işte ne güzel daha yeni ölmüş bir insanın adı konulmuş. gelip burada şaklabanlık yapmayın maymunlar.
  • (bkz: can bartu)