şükela:  tümü | bugün
166 entry daha
  • şampiyonluk için 4 değişken vardır.

1 kadro
    2 t.direktör
    3 taraftar
    4 yönetim

sırayla bakarsak;

1 tuttuğunuz takımın ilk 18ini süper ligden bir takımın ilk 18i ile değişme şansınız olsa hangi takımı seçerdiniz sorusuna %80 trabzonspor der futbolu bilen.

2 sergen ve yanal çok dağınık. stabil başarıları mümkün değil. çimşir çaylak. terimin adı var taktiksiz gazla oynuyor. okan buruk önde bence

3 başakşehir dışında hepsi şampiyonluk için yeterli. belki gs bir adım öndedir.

4 türk spor tarihinin en başarılı başkanlarından biri ağaoğludur. tsye denk gelmesi şanstır.

dördünü de incelediğimizde sonuç;

2 ts
    0,5 galatasaray
    0,5 başakşehir

1 trabzon'lu bakanlar
    2 tff
    3 mhk
    4 iftira yayını yapıp algı yöneten medya

1- fatih terim
    2- levent şahin
    3- ümit davala
    4- hasan şaş
  • şampiyonluğunu sadece trabzonspor'un futbolcuları belirleyecek olan sezon.

ne teknik direktör ne yönetim ne taraftar ne başka bir şey. sadece ts futbolcuları.

düzgün oynayın, tahriklere kapılmayın.
  • kasap fenerbahçenin taraftarları damat gelin trabzon falan diye ağladığı sezon. bakın trabzonun şampiyon olacak bir oyunu yok. galatasarayın da öyle. fenerbahçenin de öyle. fenerin şimdiye kadar öne çıkma nedeni fb li futbolcularin tekme tokat sille kafa yumruk kombinasyonlarıyla rakiplerini sindirmeleri ve hakemlerinde bunları hoş görmeleri nedeniyleydi. bu sezon başakşehir çok rahat bir şekilde şampiyon olacak ve büyük ihtimal bakın arada 10 puan fark varken fb de 2. olacak. ama burada damat trabzon vs. diye ağlayan hakem destekli kasap takım taraftarı trabzon kendilerinin bile altında kalmışken bi durup lan ben beyinsizim osuruğumda komplo teorisi çıkartıyormuşum diyecekler mi? demeyecekler böyle mal taraftara böyle futbol. cahil sürüsü sizi...

edit. alttaki arkadaşa ithafen. ne engel basıcam kardeş. yanlız sen yukarıda belirttiğim gibi. trabzon ilk ikiye giremezken. yahu ben beyinsizmişim osuruktan komplo teorisi yaratıyormuşum bundan sonra komplo teorilerine mesafeliyim diye kendinle yüzleşicekmisin o önemli.
  • galatasaray'ın ne yapıp ne edip gene işi götüreceği sezon.
    yahu trabzon'u yazsanız anlarım ama hala başakşehir diyenler var.
    kusura bakmasınlar, isterlerse engel de atabilirler ama başakşehir diyenlere malum organımla gülüyorum.
10 entry daha