• ali koç başkan fenerbahçe şampiyon tezahüratları aklıma gelen başlık.
  • öyle ya da böyle çok ciddi emekler de çöp olabileceği için yapılmaması gereken durumdur.

bir fenerbahçeli olarak, takımım küme mücadelesi de verse ertelenmeli yahut benzeri bir şekilde sonlandırmasını umuyorum.
    bakın en azından (bkz: cemil usta) gibi bir isime saygı duyulsun.

edit: yine gecikmemişler hemen sıvamışlar kendi takımlarından önce fenerbahçe ile ilgilenen partizanlar.
  • 9999- ama kafamız nasıl güzel
  • bence anket yapılsın. en çok oyu alan takım şampiyon olsun*
  • bence seneye aynı sezon tekrar oynatılsın. ama takımlar lige şu anki puan farkları ile başlasın. örneğin birinci ile sonuncu arasında 20 puan fark var. ilk sıradaki 20 puanla başlar. diğer farklar da böyle korunur.

bana bundan daha mantıklı bir çözüm gelmiyor.
  • yok aq on-line pes ya da fifa oynasın takımlar. her oyuncu kendini yönetsin. hakem sıkıntısı da fazla olmaz hem böylece
  • liglerin iptal edileceğini düşünüyorum. hatta önümüzdeki sezonda yine futbolsuz geçecek gibi duruyor.

mevcut sözleşmeler ne olacak onu merak ediyorum
  • ilk 2 sırada bulunan takımların deplasmanlı oynayacağı bir finalle sezon mayıs ayı sonunda 3 günde bitirilebilir. bu ikisi şampiyonlar ligine,

3, 4, 5 ve 6'da bulunan takımlards kendi aralarında avrupa ligi için tek maçlık play-off oynarlar.
  • ilk 4 takim play off oynayacak toplamda 8 mac oynayacakmis ulan dingil zaten ligin tamamlanmasina 8 mac kalmış niye play off olsun
hesabın var mı? giriş yap