şükela:  tümü | bugün
  • 15 mayıs 2018'de açıklanacak olan sonuçlardır. donald trump'ın göçmen politikasına bakarsak belki de son kez şansımızı kovalayacağız.
  • bana ne bana ne bana ne beni al beni al onu alma
  • trump'ın da etkisiyle bu sene 15 mayısta son kez olacağını düşündüren çekiliş. sadece trump olarak değerlendirmemek lazım, abd'de uzun zamandır greencard'ın belirli kesimlere, ülkenin ihtiyacına göre verilmesi konuşuluyor.

bu sene son kez piyango olsa dahi abd'nin bir göçmen ülkesi olduğu gerçeği değişmez. göçmen alımları son bulmaz. her önüne geleni, piyango ile almak yerine, kalifiye adamı alma yoluna geçerler. eğitimli, kültürlü, dil bilen, abd koşullarına çabuk uyum sağlayabilecek kişiler tercih edilebilir bundan sonraki aşamalarda.

bu seneki 2019 piyangosuna gelecek olursak, söylentiler her sene olduğu gibi bu senede artış olduğu ve rekor kırdığı yönünde. özellikle türkiye'de kimi görsem çekilişe katılmış ve hazırlık yapıyor. herkes haklı olarak bir amerikan rüyası'nın peşinde. merakla bekliyoruz sonuçları ama çoğunluk için hüsran olacak.
  • bu akşam 19:00'da açıklanacak sonuçlardır.

şu bağlantıdan kontrol edebilirsiniz:

diliyorum ki gerçekten ihtiyacı olana ve abd'ye göç etmeye hazır olan kişilere çıksın, öylesine başvurup çıksa da gitmeyecek olanlara değil.
  • benim adima gelenek yine bozulmamistir. has not been selected or something like that.