şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu senenin grip salgını başlığını açıyorum.

ben ve çevremdeki yaklaşık 7-8 kişi grip. ilaç lobisinin bir oyunu olabilir.
  • noel tatili icin geldik hasta olmadan donebilsek bari. etrafimdaki herkes hasta.
  • beni de düşürmüştür. doktor'un yazdığı theraflu forte yi yapıştırdıktan sonra yarım saate kafası geldi, önce büyük terleme, sonra aptallaşma, en sonunda da gözü açamama. tam öğlen kendime geldim yemek ile, hoop öğle dozu. sonrasında yine aynı terane. işin acı tarafı dün doktor dinlenmen lazım rapor veriyorum dedi, malesef 2 gün eğitim olduğundan mecbur işe gittim şu halde.

not: yarın da gideceğim.
  • önüne gelen afrikalı, orta doğulu, kuzey asyalı, ülkeye doldurulursa salgılar artarak devam edecek. gerçekten ülke içten içe sessizce feth ediliyor ve bunun sorumlularına hala inanılmaz destek var.
  • 2 kat evde 6 kişiyiz 4'ü grip. çevremdeki 5 insandan 3'ü grip. ne leş bir salgın. geçen gün 19 saat yataktan çıkamadım, öyle kötü bir kafası var. param olsa malta'ya giderdim amk.
  • çocuk bitti. 1 aydır kafasını kaldıramıyor. son 2 haftadır eşim hariç tüm aile yaşlılar anneler babalar bitik.

öksürük 39 derece ateş halsizlik anamızı belledi. 5 milyon adamı sokarsan bu virus evrim geçirir böyle ağzımıza sıçar.
  • çok beter. cevremdeki herkes hasta korkuyorum.
    zaten koku almiyorlar diye bol bol sarimsakli cacik içiyorum.
  • bu sene uzun yıllar sonra aşılandım eğer hasta olursam kendimi keserim
  • 2 yaşında çocuğum iki gün boyunca 40 derece ateşte kıvrandı. çıplak yatırdık, yarım saat boyunca ılık suda duş aldırdık, iki farklı ateş düşürücüyü dönüşümlü verdik bana mısın demedi. çocuğun havale geçirmesine ramak kaldı.

çok şükür şimdi geçti ama sağımda solumda herkes hasta. şimdi de virüs mutasyon geçirip tekrar girerse diye korkuyorum.