şükela:  tümü | bugün soru sor
  • seçimi kazanmak için yapacağı cici hareketlerdir.

ceketini koysa alır demeyin,bir sıkışmışlık halleri var. bu ittifak arayışları,içeride ve dışarıda yaratılan suni problemler falan hep bu sıkışmışlık halinden. iyimser olduğumu iddia edeceksiniz ama %40'ı dahi göreceklerini düşünmüyorum.

2019 bu güruh için kendilerinin ifadesi ile "kurtuluş savaşı" olacak.makyavelizmin sınırlarını zorlayacaklar. milletin cebine biraz harçlık koyup biraz da gönüllerini koyup seçime gidecekler.
    belediyeler şimdiden cici görünmek adına birçok hizmet vermeye başladı. bunlar giderek artacak.

ohal'i de kaldıracaklar,ihraç edilenleri görevlerine iade edecekler.kadro verilmeyen işçilere kadro verecekler, çok büyük sayıda atama yapacaklar.
    çiftçiye ve esnafa dönük desteklemeler sürecek.

akp herkese gülücük dağıtırken "bakın ben gidersem bir daha gülücük falan göremezsiniz" diyecek. bu tehditi sürdürecekler.

yani kalkıp bazı şeyleri görünce "helal olsun bundan sonra oyum akp'ye" demeyin, sözlükte böyle tipler var. adam otopark'ın 1 lira olmasını devrim olarak görüyor. çabuk kandırılıyoruz. akp tüm kesimleri kandıracak hediyeler sunabilir önümüzdeki günlerde.
  • her türlü şempanzeliği, hukuksuzluğu, tutarsızlığı ve hainliği yapsa dahi, zeki ve donanımlı seçmeni tarafından %25 oyu garanti olanlar tarafından yapılmasına gerek olmayan ciciliklerin yapılmasıdır.
  • çiftlik bank mağdurlarının zararlarını öderlerse tam olur. tadından yenmez.
  • bol bol benzin-mazot indirimi beklediğim durum.

seçim sonrası ise herkes kobraya hazır olsun.
  • evet var böyle bir durum.

malumunuz olduğu bir süredir atatürk övgüleri başladı. ki yıllardır söylemedikleri kalmamıştı. çok kısa süre önce de dinin güncellenmesi gerek açıklaması geldi. ama bunu yaparken bir yandan da fesli ziyaret ediliyor. istiyor ki herkesin gözünü boyayayım, hepsi benim olsun.