şükela:  tümü | bugün
 • ülkesini değil koltuğunu seven milliyetçi parti liderinin barzani ile el ele gezip şıvan perwer'i konserlere çıkartan, kürt bayraklarını türkiye sınırları içerisinde gönderlere çeken başka bir partiyle iş birliği yapması planıdır.

  (bkz: koltuk sevdası)
 • hdp'nin parlatıldığı dönemde "muhalefet de çok sesli olmalıdır ve eğer bir çözüm arayışı varsa milliyetçi muhafazakar kesimin de söz hakkı olmalıdır " şeklinde düşünerek oy vermiştim. o zamanlar stepne olduğu düşüncesinde değildim. muhalefet olsun diye kendisine oy verenleri pişman etmiştir ama dönem gereği öyle olmak zorundaydı. şimdi ise benim gibi on binlercesini kaybetti. doğal olarak yapacağı en mantıklı şey ak parti'ye kapaklanmak. kendisi için en doğru olanı yapıyor devlet bahçeli.
 • durumu bir müzikalle özetlemek gerekirse;
  (bkz: stepne john)

  --- spoiler ---

  ski-bi dibby dib yo da dub dub
  yo da dub dub
  ski-bi dibby dib yo da dub dub
  yo da dub dub

  i'm the stepne

  bii bap bap barap bom
  bap bap barap bom
  bii bap bap barap bom
  bap bap barabba bara bara

  --- spoiler ---
 • devlet bahçeli'nin zaten bilinen siyasi hamlesi.

  seçim barajının düşürülmesi ve ittifak konusunu gündeme atarak, almak istediğini ve ne talep ettiğini bütün masaya göstermiş oldu. bundan sonra iki yol var, ya baraj düşürülüp partisinin başında kalacak ya da blokları birleştirip başkan yardımcılığı bekleyecek.

  chp, iyi parti, saadet partisi, hdp vs hepsine tamamım. mhp'nin siyaset sahnesinden inşallah silinmesini zevkle izliyor olacağım. devlet bahçeli yönetiminde şu ülkenin gerçek sorunları dışında her noktada söz söyleyen insanların başımızda yönetici olduğunu hayal bile edemiyorum.
 • akp mhp nin seçmen kitlesini kaybettiğinin farkında. kalkıp da oy orani %3 lere düşmüş bir partiye ne belediye başkanlığı verir nede milletvekili. kısaca sadece başkanlık seçimlerinde oluşacak ittifaktir ki bunu da zaten biliyoruz
 • ülkede siyaset diye bişey bırakmadınız valla bravo... insan kendi seçmeninden utanır bi. o zaman gitsinler akpye oy versinler, sana niye oy versinler acaba? hatta mhp niye var öyleyse? geçin akp içinde kemiksiz kemiksiz siyasetinizi yapın madem. hay ben sizi siyasetçi diye bugünlere getiren akıl yoksunu beyinlere sıçam çok afedersiniz.
 • partiyi bitiren stepnenin sarfettiği cümle.

  istediği kadar ittifak yapabilir. %1'lik büyük birlik partisi'nin yanına oturup çay içer başka da bir fonksiyonu olmaz bu saatten sonra.

  türkeş'in kemiklerini sızlattın, hepimizi hayretler içinde bıraktın. şu yaptığın çok mu?