şükela:  tümü | bugün
  • dur hemen aktroll diyeceksin biliyorum. zaten başka bir kelime bilmiyorsun ota boka "aha aktroll" demekten başka bir şey yaptığın yok.

öncelikle kendimden bahsedeyim. yirmili yaşlarımdayım ve oy kullanmaya başladığından beri chp'ye oy verdim, bunun tek istisnası ekmeleddin olmuştur. yıllardan beri istemeye istemeye chp'ye oy vermiş olsam da partinin her geçen gün boka batması beni bu partiden ayrılma noktasına getirmiş durumda.

chp'ye bazı gizli eller tarafından düzenlenen kaset operasyonu sonrasında genel başkan olan kemal kılıçdaroğlu ata'nın emaneti chp'ye ihanet etmiş ve partiyi her yönden bir enkaza çevirerek ben ve benim gibi gerçek atatürkçüleri bu partiden nefret ettirecek hale getirmiştir. vatanına milletine düşman olan, atatürk ilke ve inkilaplarını benimseyememiş bu güruhun bir an önce chp'den temizlenmesi için bu partinin sağlam bir tokada ihtiyacı var. bunu sağlayacak olan gerçekten bu ülkeyi seven ve ata'nın mirasını korumak isteyen chp seçmenleridir. bu kapsamda ben 2019 seçimlerinde boykot kararı alıyorum ve chp'ye oy vermiyorum. benimle birlikte bu kampanyaya katılmak isteyen chp'li arkadaşlarım mesaj ile bana ulaşıp listeye eklenmesini söyleyebilir. ne kadar çok olduğumuzu görmek birbirimize güç verecektir.

yazık şu partinin haline gerçekten artık buna bir dur denilmeli. gazi başkomutan m.k. atatürk mezarından kalkıp partisinin halini görse eminim o efsanevi "ihtimal bazı kafalar kesilecektir !" sözünü söylerdi.
  • (bkz: aktroll)
  • (bkz: sol frame'de görünce giriş cümleleri tahmin edilen başlıklar)
  • işçi partili aktroll beyanatı.

perinçek bir türlü bitemedi. bahçeli'den tek farkı yeterince gündem olamayışı. hepiniz akp'nin güdümlü yandan yemiş yandaşlarısınız.
  • (bkz: gazi başkomutan m.k. atatürk)

aktrol değilmiş gibi davranmaya çalışan aktrol terimleri
  • tek vasfı elindeki klavye ile aktroll yazabilmek olan dallamalarda hemen damlamış. lan y-chp'liler size laf atan mı var ? ben bu başlık altında kendim gibi atatürkçü insanları görmek istiyorum.
  • işçi partili falan da olmayan aqtroll kampanyası.

deniz gezmiş'e eşkıya diyen işçi partili mi olur?

(bkz: #72934492)
  • camileri ahır yapan partiye bir de oy mu vereceğiz? tabiki hayır.