• istanbul için konuşursam bu yaz zaten hiç yaz gibi geçmediğinden ne ara geldi ki gidiyor dediğim durumdur. sadece ağustosta kapalı serin ekim havasıyla geçen en az 10 gün vardı. temmuz da keza öyle. bir ara ısınacakken bir havuza gideyim dedim 1 hafta gelmedi güneş geri. temmuz sonu bir hafta kaçabilirdim tatile tek kârım o. zaten bu yaz pek olmamıştı. normalde yaz bitişinin getirdiği bir burukluk olurdu ben de ama hem hava durumundan hem de hıphızlı geçmesinden ötürü anlamadım bu sefer pek bir şey.
  • t: tespit gibi tespittir aksini söyleyen şezlong sevicidir.

snowboardcıların mevsimi başlıyor,winter is coming. planlar yapıldı,boardlar waxlandı. tek sıkıntı skipasslara gelen zamlar. ne için çalışıyoruz denilerek motivasyonumu da topladım.
    bekliyoruz,gandalf the white'ın 5. günün şafağında belirmesi gibi bembeyaz karın da dağlarımızda belirmesi dileğiyle. - duaya bak aq,tolkien duy bizi. -
  • daha dondurma yemedim lan.
  • bugün kıbrısa tatile geldiğim için beni ilgilendirmeyen olay.
  • istanbul'da yaşamama rağmen, deniz yüzü göremeden mevsime veda ediyorum.
  • daha tatile gidemedik aq
  • şaka maka gidiyor gönlümün efendisi. kalın kalın kazaklar, kocaman şişme montlarla iç mekanlarda terleyip dış mekanlarda donma mevsimi geliyor sevinin. bir şort bir tişörtle dışarı çıktığımız günler bitiyor. daha şimdiden akşamları üşütmeye başladı rüzgar. çok üzgünüm sözlük, pozitif hava gidiyor negatif hava geliyor.
  • istanbul için güze eskortluk yapan yağmur henüz gelmemiştir
  • bu yıl da mükemmel karpuzu yeteri miktarda yiyemeden yaza elveda dedik.
  • kimseler tutmadı elimden koskoca bir yaz bitti.
hesabın var mı? giriş yap