şükela:  tümü | bugün
  • bu zamana kadar bütün seçimlerde oy kullanmış bir birey olarak yapacağım eylemdir.

yıllarca izmir'den, çankaya bölgesinden ilk sıraları kapıp, sonuçları evde izleyen cehap milletvekillerinin yerine sandıkta gönüllüler vardı. salaklık etmişiz.

ehh artık taşşakları yayma vakti bize geçti. seçim günü güzel bir doğa turu planlıyorum.
    o gün doblocu enişteler de olmaz. mis mis.
  • ben değilim.

istemediğim parti gelmesin yoksa yandaki belediye havuzu haremlik selamlık olur.

kadınlar günü falan çekemem.

kime oy vermeyeceğimi anladınız zannedersem!

büyükşehirde kimseye oy vermem ilçe de veririm.
  • enteresan bir hadise. kuzum o zaman ilgilenme siyasetle falan oy kullanmayacaksan. dolar artıyor diye zırlama, işçiler ölüyor diye ağlama, atatürk'ün kurduğu laik cumhuriyet tarihe karışıyor diye söylenme. yay taşaklarını gezin etrafta...

bu da yeni türedi; ''chp milletvekillerinin beceriksizliği''ni baz alarak insanları yıldırma politikası. sen yap o zaman tabandan bir hareket bir şey, millet sana destek versin.
  • ne kadar kılıçdaroğlu'na kızsamda sandığa gidilecek.

sonra ağlama.
  • bu ülkenin adam olmayacağına bir ispat daha.

kullanmayın, aferin.
  • keşkem izmir'i tkp alsa (bkz: fatih mehmet maçoğlu)
  • 24 hazirandan sonra ben de boykot edenlerden olacaktim ama maalesef, gidip oyumuzu kullanacagiz..
  • son seçimlerde iyi parti'ye oy verdim. seçimden sonra bu partinin başkanı olacak şahıs, ilk iş olarak istifa etmeye kalkıştı. ben bu kadar aleni şekilde mal yerine konmaktan çok bıktım. bir daha herhangi bir seçimde oy vereni öpsünler. herkes ne hali varsa görsün, yeter.
  • sosyalist bir aday olmazsa yapacağım eylem.
    kazanacağından değil sadece destek vermedim diye pişman olmayayım.
  • chp y-chp olduğundan beri, yani kendi ifadeleriyle biz artık 1930'ların chp'si değiliz dediğinden beri, içlerinde huseyin aygün, sezgin tanrıkulu gibi onbinlerce pkk'lı, enis berberoğlu gibi binlerce liboş, fetö ile ittifakı savunan yüzlerce üst kademe partili, nazlı ılıcak, altan kardeşler gibi tescilli hainleri savunan bir liderimsi olduğu günden beri oy sandığına gitmedim, gitmiyorum.

ben bunu hepinizden önce farketmiştim, siz yeni akıllandınız.

aynı cumhuriyet gazetesi yıllar önce bu ekipler tarafından ele gecirildiğinden beri okumayıp, 3 gün önce kurtarıldığı gün tekrar evime girebilmesi gibi chp'de ne zaman atatürkçülerin, kuvvacıların, vatanseverlerin tekrar eline geçer, o zaman gider oyumuzu da kullanırız, oylarımıza sahip de çıkarız.