• kendisini o kadar iyi anlıyorum ki.

not: cm 03-04
  • yeni oyunları oynamayı beceremiyordur.

pesin yeni oyunları zaten bok gibi fıfa desen taktiksel defans özelliği pesden geçenler için bir kabus ve oynayamadiklari içinde küfredip bırakıyorlar.

pes 13 den sonra fıfa'ya geçtim pes 13 de onlarca turnuva birinciliğim ve ödül olarak tam altın kazanmisligim bile vardı ama tüm bunlar pesin çağ dışı ve kolay bir oyun olduğu gerçeğini örtmüyor.

düzenli bir şekilde oynayan herkes pes 13 de iyi bir oyuncu olabilir ama iş fıfa'ya gelince öyle olmuyor malesef.

çok eğlenceli bir oyun olmasına rağmen 6 yıl sonra bile oynanacak kadar eğlenceli bir oyun değildi.
  • pes etmemiştir. *
  • beğendiğine sadıktır. evlenilesi insandır ömür boyu aldatmaz, sevdiğinden başkasına ihtiyaç duymaz, yiğide her zaman hakkını verir. adam gibi adamdır.
  • her hafta sonu yaptığım eğlence, bence en güzeli hala bu.
  • geçen aya kadar bendim.

yıllar önce master ligde pegasuslu amblemlerinin güzelliğinden a.c. nitsaloskis diye bir takımın başına geçmiştim. üst lige yükselmek, lig şampiyonluğu, şampiyonlar ligi şampiyonluğu derken katılmadığım turnuva, almadığım kupa kalmadı. mattia destro isimli yırtıcı bir forvetim vardı ki 9. ballon d'or topunu kaldırdı.

yıl mı? 2045.

geçenlerde "şimdiye dek kaç kupa kaldırmışım, bir bakayım" dedim ama yok. 10 yıl önceki kayıtlar gözükmüyor. bildiğin 40 yıllık emeği silip atmış şerefsiz pes. yüreğim yandı. bir gecede fifacı oldum. "sen misin başarılarımı hiçe sayan" deyip oyunu kökünden kaldırdım ben de.

pes pişmanlıktır.
  • evet o benim. hatta bazen kadroları kendi imkanlarımla güncellemeye çalışıyorum. bu işlem biraz yoruyor ama verdiği keyfi başka oyunlarda bulamıyorum. hatta imkanım olsa winning eleven 8'e devam ederim. o da efsanedir.
  • oyun hızı x2, taktiği uzun pas seç, orta sahadan vur gol olsun.
    çılgın çalımlar, çek sağına kesme vuruşunu yap yine gol.

2013 efsanedir.
  • 2019 yılında hala pes oynayan insan desek daha iyi olurdu. fifanın verdiği zevk bambaşkadır.
  • hala fm 2011 oynuyorum.
hesabın var mı? giriş yap