şükela:  tümü | bugün
  • rica ediyorum biri şuna türkiye'de yaşadığını hatırlatabilir mi?

gelecek sene yks'nın olup olmayacağından milli eğitim bakanı bile emin değilken, sen hayırdır birader?
  • (bkz: risk budur)

gelecek sene yks’nin an azından bu haliyle kesinlikle olmaycağını size belirteyim.

ona göre gardınızı alın.
  • ah sözlük ah...
  • son 1 hafta çalışmaya başlayan mallara burdan selam yolluyorum. sınav parasına 2 bira 1 camel alsanız daha iyiydi.
  • yine binlerce insanın girip , kimisinin hayallerine bir basamak daha yaklaşacağı, kimisinin ise kısa süreli hüzün yaşayacağı sınavdır.

hepinize başarılar , okunmuş su istiyen var mı? :)
  • geldi. resmen 250 günden geri saydım. stresli ve tedirginim. her şey güzel olur umarım.
  • kendinizi sıkmayın arkadaşlar sınava rahat girin. bildiğiniz soruları yapın bilmediklerini sallamayın kötü sonuçlar doğurabiliyor. genellikle ilk tanıdık gelen şık doğru çıkıyor. sınavda başarısız bir sonuç alırsanız hiç canınızı sıkmayın başka işlere yönelin belki daha rahat edersiniz. okulların zaten bir espirisi kalmadı çoğu okul 5-10 yıla kadar uzaktan eğitim sistemine geçecek, çoğu temel dersi videolardan izleyeceğiz. okullara sadece proje yapmaya gideceğiz.
  • 2004,2008 den sonra 3.kez katılacağım. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. 2004 ve 2008 de olduğu gibi hedefim yine matematiği tam yapabilmek.
  • umarim herkes calistiginin hakkini verir ve calistigi kadar iyi puanlar alir.