şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şimdiden yüzde 53'ü görmüş anamız. ey maşallah
  • 34 yaşındayım 18 yaşımı doldurduğumdan beri mhp seçmeniyim ve mhp dışında hiç bir partiye oy vermedim. bende bu saatten sonra bir mhp seçmeni olarak iyi partiye oy verme kararı aldım.

"bir sürünün üzerine atılacak kurt, onun sayısını düşünmez"

- iskender.
  • aklı başında olan tüm mhp'lilerin alması gereken karar.
  • türk milliyetçiliğini ayakları altına almayanı destekleme kararı aldığımdan dolayı uygun gördüğümdür.
  • meral ablamıza bir oy da benden, mhp denilen partiye de ülkücü şehit öz abimin kanını helal etmiyorum.
  • iyice rıdvanlı ardalı mesajlara çevirdiniz işi.
  • ekmel bey gibi yere çakılmasa zaar.
  • ekşici sen destekleme bokunu çıkartıyon.
  • önce bakalım kadın amerikancı sülüklere karşı nasıl bir tavır takınacak. tavizci ve sömürgeci tayfa için şuan bulunmaz nimet iyi parti. o yüzden bu kadın eğer anti-amerikancı olursa basarım oyumu. ayrıca önceliği sanayileşme ve eğitime vermesi gerekli.

amerika'da çoktan bu kadın hakkında haberler çıkmaya başladı. ancak kendisinden daha öyle denge politikasının neresinde olduğunu duyamadık. anti-amerikancı ve kendin üret kendin sat mantığına giderse deli oy alır.

he bu arada chpliler halen inönü'yü savunuyor. ülkeyi başta satan adamı destekleyen çakma atatürkçülere oy yok. satmak demişken atatürk'ün vefatından sonra gelişen olayları kastediyorum.
  • mhp'nin akp yan çarı olmasıyla,chp'nin iflah olmaz boktan muhalefetiyle bir sonuç alınamayacağının farkına varar seçmen kararı.millete moral devlete meral gerek.