şükela:  tümü | bugün
  • vatan ve millet söz konusu olduğunda daima devletinin yanında yer alan(!), türk dünyasının bilge adamı(!) devlet bahçeli'nin ifadesi.

link

youtube linki
  • yakında çıkıp milletvekili seçimlerine ve hatta belediye seçimlerine de katılmayacaklarını ilan edebilirler. hatta devlet bahçeli çıkıp; " mhp mecliste yer alarak ne yapmak, nereye varmak istemektedir" şeklinde bir açıklama bile yapabilir. mhp'nin barajı geçme ihtimali olursa barajın yükseltilmesini bile isteyebilir. daha da kötüsü bu konuşması gözyaşı ve alkışlarla bile karşılanabilir. tam bir komedi filmi izliyoruz. amacı iktidara gelmek değil, siyaset sahnesinden çekilmek olan bir parti var ortada. başka ülkelerde bunu anlatsam, türkiye'de böyle bir parti var desem kimse inanmaz. deli muamelesi çekerler bana.
  • milliyetçi hareket partisine oy veren insanların recep tayyip erdoğan'a oy vereceğini düşünüyorsa kendisi yanılıyor. seçmeninin en az %50'si erdoğan'a o seçimde oy vermez.
  • mhp %10 barajı düşsün diye şimdiden başkan adayı göstermiyoruz demek yerine devlet beye başkan yardımcılığı veya en kötü bir bakanlık garantisi aldırıp, mhp ile akp'yi birleştirse en azından çok sevdiklerini söyledikleri devletin her seçimde mhp'ye yaptığı seçim yardımından feragat etmiş olur ve parayı boşa harcamak yerine hazinenin kasasında tutmuş olurlar! her seçimde ortalama 30 milyon lira ödeme alıyorlar yazık değil mi?
  • bu mhp de iyice refli link kasan bitcoincilere döndü. neyse bahçelinin teknolojiyle pek alakası yok zaten yaşlı başlı adam yardımcı olalım.

http://www.cumhurbaskaniadayimrte.com/?ref=mhp
  • hükümet kurup devleti yönetmeye talip değilsen neden siyasi parti kurarsın? mhp bugün allah'ın izniyle bitmiştir!umarım ülkücüler ve türk milliyetçileri yeniden teşkilatlanir.
    edit: hala mhp diyenler de kendilerine " morg bekçisi, fatiha bilmez vsvsvs" diyene oy versinler!
  • birlikte mhp'ye oy verdiğimiz hep beraber eşimizden doatumuzdan mhp için oy istediğimiz arkadaşlara sesleniyorum.

gelin iyi partili olun, akşener'e oy verin demiyorum ama erdoğan'a nasıl oy vereceksiniz yahu?

ben hayvanlarla dolaşmıyorum diye bize hayvan diyen o,

bunlar kafatasçı diye bize hakaret eden o,

bunlar fatiha bilmez diye bize tekfir eden o.

yani mhp'den ayrılmayı mideniz kaldırmıyor da erdoğan'a oy vermeyi kaldırıyor mu?
  • bu şey değil mi ya (bkz: ak parti yan char)
  • tayyip erdoğan "milliyetçiliği ayaklar altına alacağız" derken milliyetçiliğin yanında milliyetçileri de kastetmiş galiba. bu kadar paspas olmaya gerek yok.
  • tekrar edeyim yanlış bilgi...