şükela:  tümü | bugün
  • berat albayrak beyanıdır.

link
  • yazık la kimin damadıysa
  • tek haneler de bizi görecek mi?
  • tam da zeki müren de bizi görecek mi diyecektim ki zaten yazılmış. 2019 da türkiyenin aldığı borçların vadesi dolacak ve işte o zaman o borçların ödemesi yapılamazsa nasıl bir ekonomi içinde oluruz düşünmek bile istemiyorum. lütfen insanları kandırmayın artık. ne olacaksa onu söyleyin. devleti yönetenlerin tuzu kuru nasıl olsa ömürlük birikimleri var peki ya size inanan halk ne yapacak ?
  • kısa konuşacağım, matematiksel olarak mümkün olmayan vaattir. çok talihsiz bir açıklamadır.
  • nedense aklıma şu hikaye geldi;

eskimoları bilirsiniz değil mi, kutuplarda yaşayan ana besin kaynağı balık olan eskimolar. işte bu topluluk için balık o kadar önemliymiş ki, dualarında tanrıdan balıklarının hiç tükenmemesini isterlermiş. bir gün gelmiş denizde balık kalmamış ve eskimolar sıkıntıya düşmüş. kıtlık olmuş, hava şartlarından dolayı da sebze ve meyve yetişmiyormuş bu buzul topraklarda. sadece dağlarda geyikler varmış ama eskimolar savaşçı bir toplum olmadığından dinlerinde balık eti dışında et yemek yasakmış. eskimo liderleri düşünmüş taşınmışlar ve halklarına "geyik eti yemek günah değildir" demişler ama halkı inandırmayı başaramamışlar. gene düşündükten sonra eskimo liderleri geyiğe dağ balığı ismini koymuşlar ve halk, geyik etlerini yiyerek kıtlıktan kurtulmuş.
  • kayınpeder paradan altı sıfır atıp değerini yükselttikten sonra, damatta sayılardan birkaç virgül sola kaydırır.
    hayır kimsenin aklına da gelmemiş olabilir. şurada dursun. bugüne kadar böyle bir açıklama yapılmamış, bundan sonra yapılırsa da fikir babası benim ey sözlük ahali.
  • doğru açıklamadır.

nasıl olsa artık enflasyon oranını da kendileri belirliyor.

körler sağırlar birbirini ağırlar.
  • biraz önce kayınbabasının açıklamaları ile birleştirince ülkeyi 2 adet standupçı komedyenin yönettiği kesinleşmiştir.

adamın söylediği şey teknik olarak imkansız, olsa olsa şaka komiklik olsun diye söylemiştir.
  • ne diyor zeki müren;

rüyalarda kavuşuruzzzzz