şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arkadaşlar biliyorsunuz , laik tek parti döneminin zulmüne yüz sene dahi dayanamayan osmanlı tebası , son seçimlerde başkanlığa evet diyerek , komünist anlayışa tokat niteliğinde bir cevap vermiştir .

  seni öldürmeyen darbe seni garipleştirir demişti ömer muhtar , ne kadar da doğru söylemiş .

  osmanlı her fetret devrinde , aslında felakete sürükleniyormuş gibi bir gidişatta seyretse de , sonrasında gayrimüslümlerin dahi aklının ucundan geçmeyen başarılar kazanmış , can düşmanlarını afallatmıştı .

  (bkz: yıldırımdan sonra fatihin istanbulu fethi)

  arkadaşlar 2019 da ikinci fetretin sonudur . laikler itiraz edip ortalığı velveleye vere dursun , biz tekrar ümmeti toplayıp şanlı cihadımıza devam edeceğiz . ilkin padişahımızı törenle topkapıya oturtmak lazımdır .

  sonra , eyalet sistemi ile sıra sıra ( önce laiklerin zapt edemediği yerlerden başlayarak ) kürdistan başta tüm osmanlı topraklarını padişahımız geri alacaktır .

  şimdi habire öten laik tek particilere bakmayın . halk oyu ile , başkanlık yani padişahlık geri gelmiştir . atı alan üsküdarı geçmiştir . bunun lamı cimi yok . yalnızca huzursuzluk olmaması için acele edilmemektedir . inzivaya çekilmiş osmanlı erkanı doğru zamanı beklemektedir .

  kısacası büyük cihan devleti , müslüman olmayan herkese ayar vermeye geliyor !

  edit : tuzağa düşmediğiniz için teşekkürler . darısı diğer propagandalara .