şükela:  tümü | bugün
 • arkadaşlar biliyorsunuz , laik tek parti zihniyetine karşı son 16 yılda diyanetin kazandığı ağır bir zafer vardır .

  ya mümin olarak ölürsün ya da bir kafire döndüğünü görecek kadar uzun yaşarsın . allah çok şükür bizi islamla hidayete erdirdi .

  sahih hadislerde bile peygamber efendimizin 9 yaşında bir kadınla evlenebileceği dinen tasdiklenmişken , ataist nesle bak sen !

  ama osmanlı hilafeti artık soyunuzu kurutmaya geliyor . başkanlığı bu sefer tüm ümmet onayladı . vahdettin han hazretlerinin nesli andolsun ki bu sefer gayrimüslimlere hoşgörülü olmayacaktır !

  1919 da rus destekli kominizm darbesi sonrası kurulan bu maşa devletin yetiştirdiği iffetsiz nesli ancak şeriyat terbiye edebilir . bekleyin . cihad devleti geliyor !

  edit : bazı arkadaşlar nükleer silahlarımızın olmadığından dem vurmuş . kardeşim , onlar lozanın dayatmalarıydı , 2023'te akkuyu ve sinopa da . . . öhm . nabersiniz gençler nasıl gidiyor ?

  tekrar pelerini çıkarıp zırhımı göstereyim artık ki habire doluşuyorsunuz , böyle ağzının payını verdim be ! heeyt ne kadar da aydınım moduna girmeyin . asıl , şu propaganda sorununu ele alalım .

  ekşi sözlükte istemeye istemeye akp , hdp , şeriyat ve bir yığın propagandaya maruz kalıyoruz . üstelik bu propagandayı en çok besleyen de ironik olarak aslında o fikri savunmadığını iddaa eden kesim oluyor . nasıl mı ?

  şeriyatın gelmesi gerektiğini iddaa eden bir entry yazıyorum . eğer bunu sadece böyle yazıp bıraksam , kimseye bu bilinçaltı telkinim ulaşmayacak . ama otuz tane , kırk elli tane yazarın hepsi buna karşı çıkınca bu fikir başlık şeklinde herkesin aklına yerleşiveriyor .

  aydın(!) kesim !

  allah aşkına yazmayın bu başlıklar altına ya . gidin bu tarz provokasyon amaçlı tuzakların altına yazmak yerine güzel sanat , ilim ve fen başlıkları altına çok saçma sapan bir şey yazıyor olsanız da yazın .

  hayatta ilim ve fenden başka mürşit yoktur demekten dilimizde tüy bitti .
 • (bkz: arkadaşlar biliyorsunuz)

  çok feci bir provakatör cümlesidir bu gençler. biri cümleye böyle başlarsa o sizi boktan bir yere çıkarır. bu troll başlık bilgi içersin arkadaşımız bir işe yarasın.

  akşam akşam kafam iyi yazayım biraz hüküm ne enteresan bir kelime fiile göre anlamı değişiyor.

  sizin yüzünüzden türk markası araba yok işte.

  troll kardeş bir yerde şirke düşüyorsun troll olucam diye ahiretini yakma yazık.
 • babasının düştüğü hataya düşmemesi gereken yazar beyanı.

  --- spoiler ---

  prezervatifler istenmeyen gebeliklerden ve cinsel yolla bulaşan birçok hastalıktan son derece başarılı bir şekilde koruyabilir, böylece keyifli seksin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. aynı zamanda, prezervatifler seks yaşamınızı pekiştirebilir: orgazmı geciktirerek ya da hızlandırarak ve farklı şekiller, boyutlar, kabartmalar, tırtıklar ve kayganlaştırıcılarla birlikte ekstra uyarılma sağlar. peki, nedir prezervatif? prezervatifler meninin daha öteye gitmesini önlemek ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların potansiyel enfeksiyonunu engellemek için takılır. (malzemeye bağlı olarak) ince, kalın veya tırtıklı biçimlerde olurlar ve penise tam oturması için çeşitli boyutlarda ve şekillerde tasarlanırlar. prezervatifler genelde lateksten yapılır ama poliizoprenden de (lateks olmayan bir materyal) yapılabilir ve genelde lateks alerjisi olan kişiler tarafından tercih edilir. gebelikten korunma prezervatifler istenmeyen gebeliği, meninin vajinaya girmesini engelleyerek önlemek için tasarlanmıştır. prezervatifler son derece etkilidir, hatasız kullanımla gebelikleri büyük ölçüde önler, o yüzden prezervatif kullandıktan sonra fazla endişe etmenize gerek yok. enfeksiyondan korunma prezervatif kullanmak birinden enfeksiyon kapma veya birine enfeksiyon bulaştırma riskinizi büyük ölçüde azaltır. cinsel yolla bulaşan birçok hastalık belirti göstermediği için test yaptırana kadar birlikte olduğunuz kişide veya kendinizde enfeksiyon olup olmadığını anlamak genelde imkansızdır. o yüzden ne kadar çok prezervatif kullanırsanız o kadar güvendesiniz. prezervatif güvenliği çok ince olmalarına rağmen (durex’in en kalın prezervatifi milimetrenin onda birinden daha incedir) prezervatifler çok çok güçlüdür. bütün durex prezervatifleri elektronik olarak test edilir ve düzenli, titiz parti deneylerine tabi tutulur. prezervatifleri parti parti alırız. partilerin yüksek standartlarımızı karşılayıp karşılamadığını görmek için onları havayla şişirir ve suyla doldururuz. evde deneyebilirsiniz. biz bir adım öteye gideriz, böylece siz de harika sekse odaklanabilirsiniz.
  --- spoiler ---
 • sen çok yasa emi periyodik efendi oglum ...
  sabah sabah takma disimi yutturdun bana sevinçten.
  -hanedandan üçüncü osman-
 • baban da öyle dediydi.